Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány hónap alatt lehet megszer...

Hány hónap alatt lehet megszerezni a jogosítványt, ha normál tanfolyamra járok, és nem gyorsítottra?

Figyelt kérdés

#közlekedés #jogosítvány #KRESZ #autóvezetői tanfolyam
2012. nov. 8. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én normálra jártam, 3 hónap alatt lett meg a jogsi. Sok sikert!
2012. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 8. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónap, de nagyon függ attól, hogy mennyire érsz rá olyankor, amikor nincs/kevés a tanuló az oktatónál. Pl ha délelőtt tudsz menni vezetni, akkor normálon is befejezed 2 hónap alatt, mivel szinte minden napra lesz időpontod. Délután meg elhúzódhat, terheltségtől függően (és a gyorsított=többet fizetőt veszik előre).
2012. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 8. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most csinálom a jogsit. Augusztus közepe fele lett meg a kresz, szeptember közepe-vége felé kezdtem el a vezetést... valószínűleg a hónap (nov) végén fogok vizsgázni... Heti három órában járok délutánonként...
2012. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor végülis 5 hónap alatt simám megvan
2012. nov. 8. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Jun 22.-én kezdtem és Aug. 15.-én volt a kezemben.
2012. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeptember közepén végeztem a kresz-el, most járok kb a 20. óránál vezetésben. Hetente kb 2x tudok menni, de volt olyan hét is nemrég, ami teljesen kimaradt, mert munkám miatt sehogy sem tudtunk időpontot egyeztetni. Meg volt olyan hét is, hogy csak 1x tudtam menni. Szóval szerintem neked idén nem lesz meg, én reálisan a fél évet lőttem be magamnak, hogy kb annyi idő alatt lesz meg. (már most érzem, hogy kelleni fognak pótórák)
2012. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

még nem kezdtem el a tanfolyamot, csak érdeklődöm

legkésőbb januárban akarom elkezdeni

2012. nov. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!