Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen nevét adnátok...

Ti milyen nevét adnátok járműveteknek? Tuning kiállításra szánt motorrol lenne szó.

Figyelt kérdés
Pl aurora, scarabeus, risingsun. Csak az a baj ezek foglaltak. Fekete a motorom :))

2013. máj. 13. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mindig az exbarátnők után adom a neveket a motorjaimnak - volt pl. egy moci, amit megvettem, de annyira készen volt műszakilag és esztétikailag is, hogy utána nem mertem utcán mutatkozni vele vagy fél évig, így lett X (nem írnám le a nevet).

A másik meg egy romhalmaz volt amikor megvettem, senki sem hitte el hogy be fog indulni. Egyik haveromnak odadobtam a kulcsot, hogy na indítsd be. Csap nyit, szivató felhúz, első rúgásra beindult, a gyerek meg 2 percen keresztül mondogatta, hogy "aztakur.va, aztakur.va". Na az meg így lett Y (itt sem adnám meg a nevet, hátha kikerül az információ... :D ).


Ennyi. :D

2013. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ti milyen nevét adnátok járműveteknek?"


Én adnám neki nevét 'Hófehérke'. Lenne vicces név, mert lenni fekete motor nem fehér.

2013. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Pl aurora, scarabeus, risingsun."

Szerintem ezek eléggé nevetséges, közel röhejes nevek. Találj ki valami feltűnőbbet, hiszen kiállításra viszed. Meg legyen egyedi, eredeti. Ezek csak fantáziátlan képek, neked is többet jelentene úgy, hogy te adtad neki a nevet. Lehet szerintem kicsit "viccesebb" szó is a neve, amihez szinte semmi köze nincs. Egy példa: Láncos. Ez sem épp eredeti, de mégis egyedibb, jobb hangzású, mint egy Scarabeus, vagy Risingsun.


Használd a fejed. Próbálj összemixelni kettő, vagy több szót. Esetleg hajts rá a motor típusára, de ne túl észrevehetően. Szóval.. Érted?! :D

2013. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet akk kitalálom :) olyat akarok ami hallatán már a fejemben látszik hogy egy komoly gépröl van szó :D vagyis értitek, nem tudom máshogy magyarázni :) olyán volna a fasza ami pl angol és magyarul valami komoly mint pl darkdream meg ilyenek csak nem tudom, már napok óta töröm a fejem, a neten meg egy momolyabb nevét sem találtam
2013. máj. 13. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Exona, Exonia nekem nagyon tetszik, egyedi, de nem tudom hogy hangzik, szerintetek?
2013. máj. 13. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan kell ejteni. ha az angolból indulok ki, akkor határeset. ha magyarból, akkor semmiképp. Ha valami más nyelvből, akkor viszont nagyon jó! :)


(Értsd és ejtsd: ekszónia, ekszóna, stb nem épp jók. Szerintem. Ellenben Egzón, Egzóni, Egzen már jobbak.)


Szóval ne arra törekedj, hogy félelmetes legyen a betűösszetétele, hanem hogy kiejtésben parancsoljon magának tiszteletet. De ne válassz túlzottan "izmos" nevet, ha a gép hozzá képest gyenge. Épp így fordítva se.

2013. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egzon, ez nagyon tetszik :D hát optikába kb 100e van vagyis elèg igènyes megjelenèsű :) fekete, carbon, kròm az egèsz motor :). Vagyis koszi a nevet. H van mèg javaslat jōhet
2013. máj. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!