Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Habár laikus szemmel hülyeségn...

Habár laikus szemmel hülyeségnek tűnhet, de ti szerettek személyiséget/lelket tulajdonítani járműveteknek?

Figyelt kérdés
:)
2012. febr. 27. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek-nemszeretek de tulajdonítok :D
2012. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kis Ford Fiestám pl.: egy rosszcsont fiú.
2012. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, nekem nem szokásom, bár ha sokan mondják hogy igen akkor innentől nem autószerelő vagyok hanem belgyógyász. :D
2012. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Személyiség??????Majd ha főz nekem kávét reggel..
2012. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Sennának hívom. E36 Compact M-Packet :D :P
2012. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

t 55

Dobd be reggel a csajkát a kipufogóleömlőre. Aztán kicsit túráztasd a motort :D

2012. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt mondják, hogy lelke van az autójuknak általában olyan jármű tulajdonosai, aminél gyakran jönnek elő hibák.


Nálunk van 3 lelketlen autó amikkel soha semmi gond, meg egy 22 éves Fiesta, ami engem szivat: ha megcsinálom a központi zárat, akkor előjön egy elektromos hiba. Fél napot elb* a vezetékek méregetésével, megjavítom, ezután meghal a termosztát. Kicserélem a termosztátot, akkor beadja a kulcsot az üzemanyag szintjelzője... És ez csak az elmúlt 2-3 hét, amióta nálam van. Ha nem ingyen lett volna már rég agyvérzést okozott volna nekem.


Jön a tavasz, ugyanez lesz a 40 éves motorommal. Annak is van lelke, ráadásul női. :P

De sebaj, szereztem egy 51 éves motorkerékpárt is, csak azért mert jól állnak nekem az ősz hajszálak...

2012. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Fordom egy kivénhedt öregember. A traktorom szerintem nő.( Manci a neve) :) A Corsnk meg leginkább egy finnyás kiscsajra hasonlít. :)
2012. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!