Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható, olcsón...

Milyen megbízható, olcsón fenntartható 125-ös MOTORT ajánlanátok 200e Ft alatt?

Figyelt kérdés

Nézegettem a 125-ös DT-ket, de tanácstalan vagyok.


Endurós, túrázgatós dolgok jobban bejönnek, de nem ragaszkodom feltétlen hozzájuk.


A lényeg, hogy egy 90-es utazót tudjon, ne zabálja le a gatyámat, és el merjek vele indulni, ne féljek, hogy nem érek haza vele, mert félúton lerohad.


200 alatt jó lenne.

És mindenképpen rendszámos kell, nem érdekelnek a papír nélküli dolgok.



2013. máj. 14. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a motor szót azért emeltem ki, mert ugyan praktikus lehet a robogó, de motorozni akarok.
2013. máj. 14. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:
MZ ETZ 125. Vagy ami még jobb, Yamaha sr 125.
2013. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

MZ sajna fennakad a szűrőn, mert legtöbbször 100, de sokszor 200 km-re mennék el itthonról, az MZ-vel nem mernék elindulni, kb ugyanaz, mint a Simson.


Az SR nem tűnik rossznak, utánaolvasok.

2013. máj. 14. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig az ETZ-vel vállalható - az, hogy legtöbben hozzáértés hiányában nem tartják rendesen karban, vagy ha valamit javítanak több a kára mint a haszon sajnos azért van, mert még a gyári használati utasítását sem hajlandóak elolvasni, nemhogy valami komolyabb dolgot... No meg porban, koszban, véső-kalapács párossal gyógyított technika annyira is lesz ám megbízható, amennyire szakszerű a javítástechnológia.
2013. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!