Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbóhűtéses schwalbe, őrjítő...

Tomcattanya kérdése:

Turbóhűtéses schwalbe, őrjítő gyújtásproblémával! Profik mondjanak erre valamit?

Figyelt kérdés
Rengeteg motort összeraktam már, de ilyennel nem találkoztam. Tehát, megszakítós alaplap kondenzátor kihozva vázra, motor indul. Amint ráadom a világítást leáll, de szikrát ad világításra kapcsolt állásban. Szétszedem a vezetékköteget, a gyújtáskapcsolóra semmi nem megy, jár a motor a világítás és töltés vezeték lóg ki a blokkból, fogok egy izzót. Test, és világító vezeték hozzáérint = motor leáll. na erre ki mit mond? Hajam tépem

2013. máj. 14. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
magasabb fordulaton is leáll?
2013. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valami elektronikai gubanc. Szerintem ahogy ráteszed az izzót, nem kap több szikrát.
2013. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha elszívná az áramot a gyújtástól.
2013. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írta, hogy van szikra, mégis leáll, de attól függetlenül valami lehet zárlatos, kondi, tekercs vagy a trafó
2013. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fordulattól független a jelenség , 3 kondenzátorral próbálva , gyújtótrafós megoldással , és gyári trafó nélküli tekerccsel is ( ilyenkor csak melegen csinálja a gubancot) . Új gyertyákkal próbálva : NGK b8h = semmi , Isolator = semmi , Brisk n 15c = helyre közel indulgat.Az összesről stabil sötétkék szikra.

Kompresszió van , szimeringre utaló füstölés vagy hasonló nincs, a főtengely áll mint katiba a gyerek , nem kotyog.

Most ott tartok hogy babetta gyújtást teszek rá és íves hajítással javítoma gyárit. Ha van valakinek kész közdarabja irjon és megboltoljuk.

2013. máj. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!