Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha XT125X első motornak?

Yamaha XT125X első motornak?

Figyelt kérdés

Régebben volt 125ccm-es ATV-m. Most egy robogóval szaladgálok. Kérdes az, hogy első papirókkal, rendszámmal felszerelt motornak megfelel egy ilyen "supermoto"?

Ha nem, tudnátok ajánlani valami hasonló árkategória és erejű motort?



2013. máj. 14. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
400-500 ezerért akarsz venni első váltós motort? Ha megteheted simán jó, de én MZ-vel kezdenék, főleg ha nem tudsz váltani sem, ugyanolyan erős mint ezek, csak 2t és negyed ennyibe kerül. Aki megteheti hogy ilyennel kezdjen... mellé nem nyúlhat vele az biztos.
2013. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tökéletes, én még a CBF 125-öt nagyon ajánlom, 20000km alatt nagyon a szivemhez nött!
2013. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát nem mondom hogy megtehetem, de erre gyűjtök, nyári munkák stb. CBF 125, gondolkoztam azon is, de valahogy nem ragadta el a tekintetem. :)
2013. máj. 15. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
:) elöször nekem se, mert ugyebár CBR-t akartam, meg R125... De nagyon nem bántam meg hogy CBF lett a vége. Piszokjó kismotor, erösebb, gyorsabb és jóval nyomatékosabb az XT-nél, még valami kis szélvédelmet is nyújt. Továbbá kénylmes is, és hihetetlenül precíz és finom a váltója. Mivel injektoros, jobb a fogyasztása az XT-nél, és bármikor, bármilyen körülmények közt egy gombnyomásra indul. Hátul dobfék van, de az jól össze van rakva, mert fog "ahugyan köll". Nekem nagyon a szivemhez nött, szeretek vele menni. Régebben írtam róla egy. tesztet, abban írtam róla rosszat is, bár nem sokat találtam :) ha érdekel, elküldhetem.
2013. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kezdi felkelteni az érdeklődésemet. Szóval küldheted azt a tesztet. Ahogy irtad, könnyű finom váltás. Szerintem az sokat fog számitani. Rettentően kiváncsi vagyok. :)
2013. máj. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!