Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hayabusa első motornak?

Hayabusa első motornak?

Figyelt kérdés
Csak vicc a kérdés, de szerintetek nagyon gáz lenne?

2013. febr. 12. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem gáz ha öngyilkos vagy. Egy kezdő még egy 400as mocitól is összeszarja magát.
2013. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha potenciális halottjelölt akarsz lenni, akkor tökéletes!
2013. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tényleg csak kíváncsiság. Még pénze se lenne rá.
2013. febr. 12. 11:05
 4/14 dirtboy ***** válasza:
0%
nekem egy zx10r jobban kéne de mind a kettő túl erős első mocinak.
2013. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy nehezen hihető, de igaz: három ismerősömnek is Busa volt az első motorja. És még mind a három él. :)

Én is 1000 köbcentivel kezdtem, és én is élek. Csak ésszel kell csinálni.

2013. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy gáz, legalább nem kell második motort venni. Soha...
2013. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem kicsit sem való kezdésnek. Lehetsz akármilyen higgadt és óvatos. Annak a 170-190LE-s gépnek picit nagyobb gázt húzol egy kanyarban és repülsz.


Illetve közútra minek ilyen motor??? Szerintem totál fölösleges. Egy 600-as sport is megy mint a golyó.

2013. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

5. és 7. válaszolónak is igaza van. Vehetsz első motornak Hayabusát.

Az én baráti körömben is van olyan aki egyből nagyobb gépen kezdte pályafutását és remek egészségnek örvend.


Nem éppen ideális kezdésnek szerintem, de nem lehetetlen feladat megtanulni rajta motorozni. Közhely és már itt is leíródott párszor: minden a fejedben dől el.

Egy 125-os "fűnyíróval" is ki tudod egyenesíteni 100 km/h-val a kanyart...

A 7. válaszolónak teljesen igaza van a köbcentiket illetően. Nem igazán tud egy átlagos pilóta 600ccm-et kimotorozni közúton. A közút egyébként sem versenypálya. Persze az én felfogásomban az nem tudás ha az egyenes úton végigrobogsz 299 km/h-val.

2013. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1000-res Gixxer volt az első. A Busa több szempontból is kezesebb nála, hiába erősebb! Tudom mert azóta már olyan is van!


Köszönöm megvagyok!


Ez tényleg fejben dől el!

Tisztában kell lenni a saját és a motor képességeivel és akkor nincs gond.

Ha meg ezekkel nincs tisztában az ember egy 125-ös motoron is ön és közveszélyes.

Az ilyen "potenciális halott" válaszadóknak meg nyilván sok közük nincs a motorozáshoz! (Attól, hogy esetleg van motorjuk közük még csak annyi, hogy motor tulajdonosok. Ettől viszont fejben még nem motorosok!)


Persze nem azt mondom, hogy első motornak a Busa a legjobb választás, viszont teljesen vállalható ha fejben ott van az ember!

2013. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy sok busa tulaj fejében csak az van, hogy 250-ről hogy gyorsul tovább...
2013. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!