Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT 125R mennyire jó...

Yamaha DT 125R mennyire jó ár/érték arányban? Van ennél jobb?

Figyelt kérdés
Más alternatívák is érdekelnek ebben az árban tehát olyan max.200k-ig de az már a vége.Mit lehet a DT 125R-ről tudni vagy mit érdemes tudni?Melyik motort lehet vele kapni közel egy árban/teljesítményben?

2013. máj. 14. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Honda mtx, yamaha dt, aprilia rx, nagyjából ugyanolyan jó gépek, de ezeknek a poweres motoroknak erősségük a széthullás, ha sokat mész vele és nem kíméled, számolhatsz évente egy blokk felújítással, meg bő 6-7 literes fogyasztással... 125 köbcentiben 30+ lóerő megeszi a szerkezetet. Szerintem 200-ért nem is kapsz értelmes állapotú papíros gépet, ha meg 50-esként akarod használni ne találkozz rendőrrel mert ezekről rögtön kiszúrják hogy nem 50 köbcentis.
2013. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

RX-et alig találni,rendes Honda MTX-et is.

Derbi senda 125-ről mit gondolsz?Csak kíváncsiságból kérdezem,sajnos az már egy másik árkategória.

Viszont lenne egy konkrét kiválasztott DT125R a neten.Árban megfelelő lenne nagyjából.

Amit ír róla az szerintem,nem vészes tehát egy láncszett kell neki és elvileg tipp-topp gép.Kinézetre nekem bejön.Te mit gondolsz róla?Mennyire lenne érdemes elhozni?

[link]

2013. máj. 14. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:

nem tudod rendszámozni, ha elkap vele a rendőr tövig dugja a seggedbe a gumibotját

- lehet hogy lopott (sőt biztos, azért "tűnnek el" általában ezeknek a motoroknak a papírjai...)

- ha nincs minimum korlátozottra jogsid szabálysértés ilyet vezetni

- ha 50-esként kötsz rá biztosítást az okirat hamisítás


Én messziről elkerülném, eddig 5x igazoltattak a rendőrök, mindig alaposan megnézték a motort, adásvételit, biztosítást, jogsit. Egy ilyenről rögtön lerí hogy nem 50-es, és akkor nagyon megütöd a bokád...

2013. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy nekem erdőre kell csak meg a hátsó kertbe ennyi.Közútra nem mennék ki vele+falun élek.
2013. máj. 14. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
ha csak olyan helyen mész ahol tuti nincs rendőr akkor nem rossz vétel, de akkor meg már inkább 4t-t vennék a helyedben, papír nélkül igazából elég sok mindent kapni 200-ért, még 600-ast is, ami letépi a fejed :)
2013. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Buta kérdés de mit is takar ez a 4t jelzés?

Tehát akkor hogy ha már így tudod hogy csak hobbira kell,erdőre,még esetleg van más fajta motor is ami felmerülhet a DT,a MTX és a RX mellett?

600-as gép szerintem csöppet nagy nekem még.Majd olyan 16-17 fele akarok egy DRZ400-ast,addig pedig valami 125ccm3-t,szerintem az reális.Nem tudom hogy ez felett ilyen 250ccm3-es gépek mennyire nagyok nekem mert még nem ültem olyanon.Szóval még milyen jobb fajta motorokat ismersz,vagy te milyet vennél magadnak?

2013. máj. 14. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:

a 4t azt jelenti 4 ütemű, kevesebbet eszik, alacsonyabb fordulatról is jól húz mert nyomatékosabb, és piszkosul szépen dübörög, nem úgy vonyít mint egy 2 ütemű szúnyog :)

ha ilyen célra kéne mint neked, tuti valami 4 üteműt vennék, gyönyörű a hangja, erdőbe ideálisabb mert szinte alapjáratról is felvisz bárhova, egy 600-as nagyjából 50 lóerő vagy mégtöbb, és nagyjából annyit eszik mint egy 125-ös DT, hátránya hogy nehéz dög, én mondjuk már 20 múltam, neked még halálos ez a súly és erő kombináció, valóban maradj a 125-ösnél, de egy 80-as cross gép is szóba jöhet szerintem, honda cr 80 vagy yamaha yz 80, vagy kawa kx 80, azok még kisebbek és könnyebbek mint az utcai 125-ösök, de az is van 30-35 lóerő, csak az üzemórás és ezért többet kell gondozni

2013. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elég buta kérdés volt,de így már tudom a jelentését.:)

Most megnézegetem őket,köszönöm a segítséged.

2013. máj. 14. 19:36
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát,alig találtam valamit legalábbis eladó 4 ütemü endurokat..ami meg volt az nagyon drága.

Ökleted nincs hogy hol nézzem?Apród,jófogás,használtautó kilőve.

2013. máj. 15. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
furcsa mert én cirka 3 oldalnyit találtam 200 ezer alatt használtautón...
2013. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!