Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a BMW x...

Mi a velemenyetek a BMW x szeriabol az 5-osrol?

Figyelt kérdés
Vennek egy terepjarot egy "sportosat" ,nem nem terepre kell ,hanem nem vagyok mar 20 eves igy hozzam mar nem nagyon illik egy csillogos japan tuningcsoda meg ilyen olyan sportautok. Nameg engem mar azoknem is erdekelnek igy egy ilyen szep kis terepjarora hajtom a fejemet,oszinten jobban is tetszik mint a nagy sportautok.

2013. máj. 14. 15:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
pózer autó igazából nemvaló sehova vegyél egy normális szedánt.
2013. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy ezek a ,,crossoverek" tetszenek,ezek a sedan meg ilyen olyan sportautok mar nem nagyon tetszenek,mindenki olyant vesz,ebben latok stilust meg egyebet
2013. máj. 14. 15:06
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
nagyon drága a fenntartása, nehéz vele manőverezni, közlekedni. azt mondom egy sima 5-ösnek több értelme van. ja a Dieseleket lopják elég rendesen, a 4.4 benzint annyira nem, az csak simán 15-20 litert fogyaszt városban.
2013. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hogyha pici fogyasztást nézném akkor egy suzuki swiftet vennék 200,000 forintért.
2013. máj. 14. 15:17
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem az X5 nem tetszik, az X3 után a BMW eddigi legcsúnyább autója, ha már mindenféleképp SUV akkor X6, vagy Q7 esetleg Touareg. Ez egyéni ízlés kérdése persze. Városba gondold meg, nehezen parkolható, kis utcákban sem egyszerű, mondjuk a kátyúkat nem érzed, ez vezetési képességeidtől is függ, de ha ezzel nincs is probléma akkor másoknak biztos nehézséget fog okozni mellé beállni és havonta viheted fényezésre. Városba szerintem gondold át, ezeket a nagy dögöket autópályára hosszú utazásokra célszerű használni. Városba inkább sedan.
2013. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
CLS mercit vegyél, annál nincs szebb autó.
2013. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek általában előítéleteim, de a válaszod alapján tényleg illik hozzád az X5, lenéző fennhéjázó stílushoz tökéletesen passzol a nagy otromba fekete batár...
2013. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha már terepjáró jelegű autók én inkább egy ilyet vennék Toyota Land cruiser 3.0 dízel manuális 6 fokozatú váltóval olyan nagy mint az x5 vagy még nagyobb s olcsóbb fentartani is meg a fogyasztása is kevesebb valamivel :)

Az sem hátrány hogy a Land cruiserből egy fitalabat tudsz venni ugyan annyi kp ból mint egy x5 bmv-ből


[link]


[link]

2013. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
X6-ot vegyél, ha meg nincs rá lóvé, ne akarj gazdagnak tűnni.
2013. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Az x6 szerintem nagyon csúnya és értelmetlen az első számú legcsúnyább BMW a második szerintem az 5Gt. ;) Kupénak rusnya, terepjárónak gagyi (lásd: Topgear.) Ellenben a mostani 3-as (itt sem a GT), az 5-ös szedán, 3-as kupé, z4 amire azt mondom, hogy szép.

X5 az nem néz ki rosszul, bár nem az én stílusom, én a kupékat szeretem ;)

2013. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!