Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak suzui alto?

Első autónak suzui alto?

Figyelt kérdés
500-600 rugó környékén gondolkozok, kis fogyasztás, pörgős kocsi kellene, budapesti használatra. Megfelelő lenne?

2013. máj. 15. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz pörgős kocsin? Hogy menjen, mint a franc? Mert az Alto az nem ilyen.

Az Alto egy kicsi, könnyen vezethető, gazdaságos kiskocsi, ami városba termett, és olcsó fenntartani. Szóval ha ilyen kell, akkor megéri, ha nem, akkor meg nem.

2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2005-ös Suzuki altom van. Szerintem tökéletes lenne neked. És igen pörgős 1.0 motor van benne 16szelepes elég jól megy. Hegyes dombos úton Balaton fele hosszú távon 4,5 literre jött ki a fogyasztás 110es tempót tartva ahol lehet, 3személlyel. 16ezer km-rel vettem most van benne több mint 70ezer 3év alatt. Gond nem volt vele.
2013. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ ő megértette a kérdést.:)
2013. máj. 15. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert ő volt az egyetlen aki támogatta az ötletedet....

Az Alto olyan, mint a Maruti "felújított" változata. Az az 1.1es motor városban még okés, de azon kívül lefőtt. Az egész kocsi annyira kicsi (mind az utas, mind a csomagtér), hogy egy gyufásdobozt se tudnál benne leejteni a földre. Viszont Suzuki ide, vagy oda, a régi Swiftekhez képest az alkatrész árak borsosabbak hozzá....

Végül is, egy Tico, vagy Wagon-R től jobb választás. Ha már mindenféle képen ilyet akarsz 450-től felfele nézelődj, az már az elfogadható kategória.

2013. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

500-600 körül már marha jó swifteket kapsz, az se eszik többet és lényegesen nagyobb autó, pörgős kocsit meg ne akarj mert az nem jó közlekedni, mivel nem fogod 4000 fölött forgatni állandóan, mert lezabálná a gatyád hiába 1.1-es, és attól hogy egy motor pörgős még nem azt jelenti hogy hosszútávon bírja is a pörgést hiba nélkül... nekem 8 szelepes 1.1.-es van, fiat punto, 2700-nál már csúcson van a nyomatéka, ami nem sok egy 1.1.-es motorban, de bőven elég ahhoz hogy 2000 fölé ne keljen forgatnom városban haladáshoz, a 16 szelepes pörgős motorokat meg forgathatod hogy legyen benne erő

az autógyilkos üzemmódot te is ki fogod nőni max 1 év múlva, én is kinőttem, evett 7,5 litert egy balatoni úton mert állatkodva vezettem, most 4 alatt elmegyek vele...

2013. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy alto, vagy ezres wagonR...ez utóbbi jól pakolható...mindkettő jó választás(lenne)
2013. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!