Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtartsam vagy eladjam?

Megtartsam vagy eladjam?

Figyelt kérdés
Van egy 1.2-es skoda fabia kombim.6 eves.van par hibaja pl.:lengescsillapito csere, csomagtarto teleszkop csere, kipufogo rendszer csere, es ami a plane, hogy most be sem indul aztmondtak nagy esely van arra, hogy motort kell benne cserelni, es van par apro hiba meg..a heten viszik el szervizbe ha nem adom igy el..szerintetek mi lenne a legjobb ha meg csinaltatnam vagy eladnam igy ahogy van?
2013. máj. 15. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi kilométer van benne, gyújtás biztosítékot nézted benne
2013. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 100%, hogy eladnám, ha motort is kell benne cserélni. Az már tényleg egy vagyon. Bár durva, hogy 6 év alatt ennyire sikerült hazavágni. Nekem van egy 14 éves Mercedes CLK-m, de még mindig olyan mintha új volna. Kivül-belül.
2013. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

300.000 km korul jarunk mar.a biztositek nem lehet mert a motort forgatja de nem indul be.vagy lehet?

Amikor megvettem majdnem minden nap 120km-t mentem vele es mostanaban mar jonnek ki a hibak folyamatosan

2013. máj. 15. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja igy megvenni senki. Mivel annyi van, mint a szemét ilyen autóból, inkább aki ilyet akar venni, az vesz egy normális állapotút, amiben lehet hogy 30-40 ezer km van, mert az ilyen autóknál gyakori az ilyen kis kilóméter.
2013. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól még forgatja a motort hogy a biztosíték ki van menve de ezek a varrógépek 300000km után már nem jók motor nélkül el tudod adni 200000ft-ért max vagy bontásra árulod ki
2013. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add el amíg van valami ára és tartsd távol magad a VW konszern termékeitől a jövőben.
2013. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából akármit csinálsz, csak olcsón fogod tudni eladni.

6 éves és 300e-t futott - ezt bárki meghallja már menekülni is fog. De igazából 300e km után egy lengéscsillapító csere vagy kipufogó javítás (csere) már nem is hiba, hanem várható esemény.


"a heten viszik el szervizbe" - kik és miért és hogyan? Ha márkaszervízbe viszed és mondjuk ott felújítják neked a blokkot, akkor elég komoly összeget fogsz otthagyni, gondolom ezt sejted.

Lehet esetleg bontott motorral próbálkozni, de az zsákbamacska megint.


Én a helyedben azzal próbálkoznék, hogyha a blokknak nincs nagy baja, akkor valami olcsó megoldással rávenni a működésre és úgy meghirdetni a kocsit, hogy járóképes, lábon lehet vinni, csak a blokkja el van használódva. Aztán keresni valakit, aki az ép karosszéria miatt megveszi és majd blokkot cserél benne.

2013. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat.megnezem akkor azert ezt a biztositekot. Megprobalom megcsinaltatni akkor valahogy mukodokepesre es eladom minel elobb.
2013. máj. 15. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Válazólo Ennyit tudok írni a kommentedre: :P A VW is vannak jó kocsijai Pl: az örök zöld Golf,Egy uj fajta Passat jó lehet hogy nem veszi fel a versenyt mondjuk egy Bmw-vel de van bennük egy közös Mind a kettő NÉMET és a német kocsiknál nincsjobb (Mondjuk Ízlések és pofonok :)
2014. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!