Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek a Mercedesnek van 4...

Ennek a Mercedesnek van 4 ajtós változata?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy emlékszem láttam de nem tudom a típusát.

Nem w124 mert annak az emblémája a motorháztetőn van és nem a hűtőmaszkon.


2013. máj. 16. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
W126
2013. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem.

A hűtőrács nem egyezik.

2013. máj. 16. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a hűtőrács nem egyezik. Ettől viszont még a képen egy C126 van, ami a W126 kupéváltozata. Más a karosszéria, de vannak hasonlóságok, műszakilag viszont a W126 négyajtóssal egyezik meg, onnan jönnek a motorok, váltók, futóművek.
2013. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagy emblémás 4 ajtós merci nincs is?
2013. máj. 17. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Régen nem volt: a hűtőrácsba épített embléma csak a roadstereknek (SL) és a nagy kupéknak (SLC, SEC) járt, minden más Mercedes-Benz álló csillagot kapott. De az ügyes utángyártók szolgáltak mindenféle átalakítókészlettel azoknak, akik mindenáron bazári, kéttenyérnyi csillagot akartak látni a stuttgarti Autobanhzerstörer elején.

Ma már a négyajtós típusok nagy részéhez is lehet rendelni olyan felszereltséget, amihez jár a hűtőrácsba épített csillag. Ha jól tudom, a hagyományos négyajtósoknál (C, E) az Avantgarde felszereltség ilyen, míg az új kis Mercedeseknél (A, CLA) és a CLS esetén csak ilyen hűtőmaszk van.

2013. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!