Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift tulajok nektek...

Suzuki swift tulajok nektek állandóan világít az óra hátérvilágítása?

Figyelt kérdés
eddig ki volt égve bent az égő,kicseréltem és folyamatosan világít az óra háttérvilágítása, ha bent van a kulcs ha nincs így 1-2 héten belül ha nem megy az autó leszívja az akksit nem tudom hogy gyárilag hogy van nem volt még suzukim

2013. máj. 16. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

A km órára gondolsz ha lekapcsolod alámpát nem fogg világítani.Nem tudom milyen órára gondolsz.

A fati carinájában folyamatosan megy egy kis óra óra.De az nem szívja le az aksit nagyon minimálista fogyaszt.Ha nem óra óra gondolsz hanem a kmóra visszajelzők stb re akkor ha lekapcsolod afényszórókat nem volna szabad világítanija de amúgy kulcs nélkúl is világít ha felkapcsolod akocsi pilácsait.Viszont ha lekapcsolt fényszórók melet is világít az nem jó valamit elrontottál a cserénél :)

2013. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem,van egy digitális óra a rádió alatt annak a háttérvilágítására gondoltam
2013. máj. 16. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az álandóan fog világítani a fater toyotályán egy zöld óra van de otta számok vanak megvilágítva nem aháttér és az ő autóján is világít mindig az óra.Szerintem annak olyannak kel lennie az nemfogja leszívni az aksit egyhamar esetleg 1-1.5 alat ,de gondolom nem évente indítjátok be a kocsit.A kocsi generátóra mindig viszsatőlti az aksit ahányszór mentek ak ocsival.A kocsi önindítója több áramot levesz egy indításnál mint az az óra 3 hónap alat :)
2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak a CAN-BUS van készenlétben,semmi más nem működik..pláne izzó, vagy bármilyen világítás. Az a kis jelzőfény ami neked világít, az talán csak fél wattos, de az sem világíthat kikapcsolt állapotban..

ott valami buhera történt.


a myswiften regisztrálsz, és a letöltéseknél megnézed a világítási rajzot...

2013. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi, a válaszokat és hát igen ez a fura hogy kikapcsolt mindennél is világít és 1,2W az égő azért az 1-2 hét alatt ha nem megy az autó leszívja a 33 Ah akksit simán
2013. máj. 17. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csak kulcs bedugàsa utàn kell hogy vilàgitson.
2013. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!