Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőrségi bírság, felháborító?

Sz.Daniella kérdése:

Rendőrségi bírság, felháborító?

Figyelt kérdés
Ma nap folyamán kaptam 30.000.-ft.-os bírságot.20-al mentem többet a megengedettnél-ezt írták.Nos illene fényképpel igazolniuk nem?Én küldjek még 5.000.-et,hogy egyátalán szóba álljanak velem.Ja, és 05.07.-én dátumozták amit ma kaptam meg ajánlottan, és a dátumtól számított 30napon belül fizessek.Tehát kb.15 napom van, és nem 30!Mindezt a 4 órás 45ezres fizumból.Hát igen valahogy be akarják hozni az állakasszát,ugyanis ez mind az állami költségvetésbe kerül!
2013. máj. 17. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Látogasd meg a [link] oldalt, és a határozat azonosítód segítségével megnézheted a fotókat!


Nem 15, hanem 30 napod van a befizetésre, amit a képek melletti időcsúszkán megtekinthetsz! Igen, a fellebbezés 5000 Ft.


Ha megterhelő a 30000 Ft befizetése, akkor kérhetsz részletfizetést, vagy halasztást!


Olvasd el rendesen, és értelmezd is a határozatot!

2013. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg az államkasszába kerül a bírság, igen tényleg 27 milliárdot kell a rendőrségnek kitermelnie bírságból, de ez nem újdonság, hiszen vagy 3 éve így van!


Sajnálom, hogy szar munkád van 45 ezerért, de épp ezért a te érdeked is, hogy betartsd a szabályokat!

2013. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, és 50000 Ft-ot fizettem egy balra kanyarodásért, amit a térfigyelő kamera felvételei alapján szabtak ki!
2013. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy sosem volt még ilyenem,így nem is tudtam erről az oldalról.,de köszi megnéztem.
2013. máj. 17. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg a határozatban is leírják.
2013. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg, ha csóró vagyok akkor nem keresem a bajt és betartom a kreszt. Nem?

Felháborító? Az a felháborító, hogy nem tartod be a játékszabályokat és még azt a qva határozatot sem vagy hajlandó normálisan elolvasni, amit kiküldenek és még te háborogsz :)

2013. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a felháborító, hogy ennyi eszed van... Engem legalábbis nagyon felháborít, hogy autóval járni meg gyorshajtani van eszed, aztán meg sírsz, hogy 45e-t keresel és jajj jajj megbüntettek.
2013. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg többel mentél a kelleténél akkor felesleges picsognod itt rajta.

Amúgy nem muszáj befizetned,bemész a helyi önkormányzatra és ledolgozod.ENNYI!

Ha nem mentél többel akkor ez viszont visszaélés,és felháborító,elméletileg fel lehet lebbezni nekikk de akkor is neked fog többe kerülni.Szóval dolgozd le közmunkán!

Üdv!

2013. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le is ülheted végső esetben...
2013. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!