Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.4hdi sokat...

Peugeot 206 1.4hdi sokat fogyaszt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az autó vásori forgalomban 8 litert fogyaszt 100 on. Mindenki akit kérdeztem azt mondja 5 litertől többet nem fogyaszt citroen c3 ban és ford fiestában is ugyanez a motor van azok is max 5 litert fogyasztanak el. Voltam már mesternél, cseréltek levegőmennyiség mérőt, diagnosztika további hibát nem mutat. Tanácstalan vagyok és nem értem hova tesz annyi üzemanyagot, korom egy csöpp sem, és a kipufogó gáz tesztje is jó, gyári adatnak megfelelő. Valaki tapasztalt már hasonlót?

2013. máj. 18. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mindenki akit kérdeztem azt mondja 5 litertől többet nem fogyaszt citroen c3 ban és ford fiestában is ugyanez a motor van azok is max 5 litert fogyasztanak el."

Abba belegondoltál, hogy ha nekik városban 5 litert fogyaszt, akkor mondjuk országúton 3,5-litert kellene? Minden hülyeséget nem kell ám elhinni az embereknek.


Amúgy a 8 liter szerintem is kicsit sok városban,ennek !!szerintem!! max a 7 literes fogyasztásnál meg kellene állnia.

2013. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Táltos válasza:
igazat adok az előző választ adónak mert városban alap h minden kocsi többet eszik... (mert még nincs meg az üzemi hőmérséklet míg mondjuk elmész egy bevásárló központba és ott le állítod mire kijösz megint hideg a motor mert hideg motor többet eszik...)
2013. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok a 8 liter. Az én 1.7 td-m is csak 6.5-öt eszik városban.
2013. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak adok igazat, nem vágyálom az 5 liter és olyan emberek mondják akiknek semmi okuk félrebeszélni. Barátom 2000 köbös 406-os Peugeotja elmegy 7, 7.5 literrel. Na de nem is ez volt itt a lényeg, hanem hogy mitől lehet 8?
2013. máj. 18. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Peugeot 308 1.6 HDi átlagja 6.3liter, mecsekoldali bemelegedés nélküli rövid fel le járkálással.
2013. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!