Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407 SW vagy Renault...

Peugeot 407 SW vagy Renault II. Megan grandtour?

Figyelt kérdés
Kocsi vásárlás előtt állok. A szépség a jó dizájn illetve a pakolhatóság nagyon fontos nekem, és sikerült odáig eljutnom hogy erre a 2 autora szűkült le a kör.. szeretnék segítséget kérni a döntésben tulajdonosoktól illetve volt tulajdonosoktól mik a tapasztalatok.. érvek ill. ellen érvek! köszönöm előre is
2013. máj. 18. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Peugeot 407 SW:

+ Panorámatető

+ Picit tágasabb, mint a Mégane, de a kateógriájában nem nagy autó

+ Legjobb dízelek a piacon


Renault Mégane GT:

+ Olcsóbb vetélytársánál

+ Paraszthajszállal alacsonyabb fenntartási költség

+ Magyar utakon sem gáz vele menni


Kontra? Igazából eggyikre sem tudnék rosszat mondani, mert váratlan problémák amik adóthatnak többnyire mind a szakszerűtlen szervizelésre és hanyagságra vezethetők vissza.

2013. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 407 annyival elegánsabb, szebb autó, hogy szerintem nem kérdés.
2013. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez Nézőpont kérdése én például a Renault sokkal megbízhatóbb kocsinak tartom mint a Pegeot lehet Hogy a 407 SW jobban néz ki de a Renault Megan GR-is a legszebb kombik egyike.. szóval én személy szerint Renault venném meg,
2013. máj. 21. 00:15
 4/4 gomzoli ***** válasza:
Akkor mi a kérdés (értelme)?
2013. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!