Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, A napokban lett festve...

Skdbrt kérdése:

Üdv, A napokban lett festve az autóm, csak kicsit narancsos lett a festés. Mi lehetne megoldás?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam át kéne rajta menni vizes csiszpapírral, aztán polír. Csak nem tudom, milyen a legfinomabb kapható csiszpapír, sem azt lehet-e az átlagnál, durvább pasztát kapni.

2013. máj. 18. 23:42
 1/7 Salx Narval válasza:
Nem volna célszerűbb szakemberre bízni a dolgot? Szinte biztosra veszem, hogy gyakorlat nélkül csak rontani fogsz a helyzeten.
2013. máj. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Félsz hogy fideszesnek néznek majd?
2013. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem, hogy miért baj a kicsit narancsosabb árnyalat. Előre kellett volna gondolkodni fényezésnél. Egyébként nekem is a FIDESZ-es dolog jutott eszembe egyből, de azért ahhoz elég libafos-narancssárga keveréknek kellene lennie.
2013. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval válasza:
100%
Gyerekek, nem a színe lett narancsos, hanem az állaga.:D Olyan lett a festés mint narancshéj,rücskös.
2013. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az előző kommenteken jót röhögtem! Vidd vissza fényezőhöz,mert lehet elfelejtette mondani,hogy 2 hét múlva polírozza addig ne nagyon mosd le az autót se... (Régen ez volt a szokás,hogy hígító és oldószerek 100%-ban elpárologjanak)
2013. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem minden festéket lehet szép simára fújni. Legalábbis haveromnak is most lett kész, és kicsit narancsos lett, de azt mondja a fényező, hogy a sok belekevert gyöngyház miatt nem terül szépen. Ha megnézed, sok új autónak is ilyen közelről a fényezése. Ha a festék narancsos, akkor hiába a polír, mert ott csak a lakkot teszed simábbá. Egy próbát azért megérhet, de ne te csináld, mert ha elszúrod, lehet újra fújni. Vidd vissza a fényezőhöz, vagy egy szakemberhez, aki biztos a megfelelő szerszámokkal, anyagokkal és tudással fogja neked felpolírozni.
2013. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A FESTÉK nem vagy megfolyik vagy nem...a lakk NARANCSOS.
2013. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!