Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fényezni akarok idomot és a...

Fényezni akarok idomot és a gyári kódra ezt írja PEARL STARDUST WHITE 15S, hogy tudom kikevertetni? Felénk bevittem az idomot amin még szín van és nem olyat kevertek ki.

Figyelt kérdés
SEGÍTSETEK! Fényezni akarok idomot és a gyári kódra ezt írja PEARL STARDUST WHITE 15S, hogy tudom kikevertetni?Felénk bevittem az idomot amin még szín van és nem olyat kevertek ki :( S.O.S! Nekem az is jó ha egy gépkocsi gyöngyházfehér kódot mondanátok ami csillog mint a csuda :) SEGÍTSETEK!

2013. máj. 11. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt szabhatod...nem csak a festek alapszine nem mindegy hanem a benne levo gyongy reszecskek merete es alakja sem mindegy. Es a legrosszabb a retegek vastagsaga, elokeszito alapozo es a lakk milyensege is meghatarozo. Volt ra pelda a szin gyartoja sem tudta ugyan azt a szint kikeverni, de csak azert mert az auto gyartoja az eloirt 5 reteg helyett csak 3 fujt ra, ezekutan mindenki aki 5 rettegel javitotta(az eloiras szerint) az eltero eredmenyt kapott.
2013. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Andor úton nekem kikevertek egy lehetetlen gyöngyház színt, ember nem mondja meg, hogy az nem gyári..


csak jószemű/eszű mester kell, megfelelő felszereléssel...

2013. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!