Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ehhez mit szólnak a suzuki...

Ehhez mit szólnak a suzuki rajongók?

Figyelt kérdés

[link]


Efféle balesetet én is láttam már, többször is!!! Suzuki Alto vs. régebbi Toyota Yaris. Suzuki ment hátulól Yarisba. A Yarisnak semmi baja nem lett ,a suzuki eleje teljesen összetört. Felgyűrődött a motorháztető, meg minden bánta.


Másik baleset: Régi suzuki Swift vs Peugeot 206. Suzuki belement hátulról a Peugeot-ba. Régi Suzuki eleje teljesen szanaszét tört, a peugeot-nak SEMMI baja nem nem. Mindössze egy fekete folt lett a lökhárítóján, mert a suzuki fekete lökhárítója megfogta. Ennyi


Trabant vs. régi suzuki swift. A trabant ALIG tört jobban össze a frontális ütközésben.


Ne vegyetek ilyen autót! SOHA!!!



2013. máj. 19. 04:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Mit vársz 650-700kilótól? Nem lehet olyan egy koccnál, mint egy pontonhidas Kraz...

Kis autó, olcsón fenntartható. Senki nem karambolozásra veszi...

2013. máj. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bátmilyen autóban meg lehet halni ha forgalomban vezetsz. A 300ezerért vett suzi pedig nem egy magas biztonsági besoroltságù autó. Cserébe az embereknek a fizuhiz képest olcsó, és soha nem robban le. Ez elég nekik. Miért láthatsz több balesetet velük? Mert több van az utakon... Ha figyelmesen vezetsz, akkor már csak a barmokon mùlik hazaérsz e... Minden kocsival persze. Ez nem is rossz arány, mert azért kevés a tényleg bolond sofőr. A legtöbb vigyáz a kocsijára, magára. Szal kb összességében a swiftben sem halnak jobban mint más autóban. Ha ugyanannyi suzit vizsgálsz mint 206 ost. Mert ha nem, akkor logikusan a nagyobb számra jut a több baj. De pl az átlagnak ahogy írtam az olcsósága, megbízhatósága miatt kell suzuki pl a régi swift. Abban miért nem teszteled? Miért csak a negatívum? Talán mert a 15 éves swift kevesebb, vagy soha nem látott szerelőt ellenben a 4-5-6 éves más márkákkal szemben?
2013. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

"Ehhez mit szólnak a suzuki rajongók?"


A rajongók valószínűleg semmit, hisz' épp azért rajongók, mert ismerik az adott tipust és mégis szeretik.


Amúgy neked mi bajod a Suzukikkal, hogy így uszítasz ellenük? Még csomó más "rossz" autó van, miért csak a Suzuki? Valami gyerekkori trauma az oka? Akarsz róla beszélni?

2013. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged, hogy mennyire törik, ha neked nem is Suzukid van? Ez nekem új...
2013. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Van régi Swift a családban. Egyszer már fogtak vele őzet, illetve egyszer beletolatott egy öregember. Mind a kétszer sérülés nélkül megúszták a benne utazók, és mindkétszer talpra lehetett állítani az autót kevés pénzből.

Aki Suzukit vesz az tisztában van vele hogy nem úgy fog törni mint az újabb, már 2000 után készült autók. De nem törik roszabbul mint bármelyik kisautó a 80-as évekből, ugyanis a gyártását akkor kezdték.

Aki Swiftet vesz nem azért veszi mert kitudja milyen biztonságos. Egy olcsó, megbízható, kisfogyasztású autó

2013. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod balesetnél nem az a fontos, hogy mennyire törik össze a kocsi, hanem hogy kiszállsz-e élve belőle. Egy kocsi elejében több, és nagyobb gyűrődő zóna van, mint a hátuljában, Persze, hogy az eleje jobban törik ráfutásnál.

Az, hogy valami külsőre nem látszik, hogy megtört, még nem jelenti azt, hogy alatta nem gyűrődött. Hidd el, ha alánéztek volna a Yaris és a 206-os lökhárítójának, lett volna gyűrődés. A lökhárító rugalmas műanyag, sokszor azon nem is látni az ütközés nyomait.


Amúgy meg nem igazán értem, hogy miért hasonlítgatod a régi Swift-eket az újabb kocsikhoz? Tudod te mennyit fejlődik a kocsik biztonsági szintje pár év alatt?


Végezetül le kell írnom, hogy félre ne érts, én is tisztában vagyok vele, hogy a régebbi Swift-eknek nincs olyan biztonsági zónáik, mint a hasonló korú, drágább japán vagy nyugati kocsiknak. DE! Azt be kell látnod, hogy maga az autó és a fenntartása olcsóbb, mint a többié. ÉS ha betartod a szabályokat, illetve nyugodtan vezetsz, akkor csak más hülyesége miatt fogsz karambolozni max. Márpedig ha valami állat beléd száll az x5-ös bömbijével 150-el, "mert megnézte, mit tud a gép", más hasonló korú kocsiban se leszel nagy biztonságban.

Még egyszer leírom, a fiatalabb kocsikat kár hasonlítgatni egy 20 éves konstrukcióhoz.

2013. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
a kérdező azért haragszik a suzukira mert kiskorában megharapta egy siwft, bár a magyar gazdaság lenne annyira megbízható mint egy suzuki
2013. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Egy BKV-busz piszkos ablakán keresztül már csak így látja az ember a világot, mint a kérdező.
2013. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

Egyet éretk a többiekel nekem is volt egy 1.0 suzukim és ha nem lett volna kicsi ara amire most kel az autó még mindig az lenne.

Tényleg semmi gondom nem volt vele csak úgymond kinőttem de ha már nem lesz szükségem nagy autóra ismét veszek egy suzukit.

2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"30-as tempóval kijöttek elénk egy opel astrával"


Ha kijön egy autó egy másik elé, akkor akárhogy gondolkozom, lehetetlen úgy ütközni, hogy ugyanaz a zóna sérüljön a két járműnél. De gondolom ennyi eszed nincs, kedves kérdező, te csak annyit fogsz föl, hogy "sz.rrá, rommá tört".

nem vagyok "Suzuki rajongó", mert mit lehet rajongani egy ilyen városinál is városibb, de még annál is városibb autóért? Tényleg elég gagyik. Mindemellett egyáltalán nem ellenzem, mert tudom, hogy barbárság azt állítani, hogy az 5 éves Honda Civiced nem törik sz.rrá, ha 30-40-nel falnak mész vele. Már valaki a lényegre tört. Mivel minden utcában van a Swift régi szériájából legalább 1, de sok helyen több is (nálunk pl ~100 méteres az utca, 4 Swift parkol), totál baromság egy olyan autóhoz hasonlítani, amiből 6 utcában van egy darab. Melyiknek van esélye balesetet szenvedni? Persze, hogy annak, amelyikből kevesebb van, mi?! Hát nem... Lázítani meg fölösleges az embereket, mert a hozzád hasonló debilekből kevés van itt azokhoz képest, akik értik, hogy mit írnak.

2013. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!