Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W123 D mint első autó?

Mercedes W123 D mint első autó?

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá? Mennyi egy ilyen gépnek a fogyasztása? Mert különböző típusok vannak 200D-240D ezek mit takarnak? A motor méreteit vagy egyéb különbség is van köztük? Esetleg valami hasonlóan öreg dízel? Pl Golf 1 vagy Jetta? Mit javasoltok?

2013. máj. 19. 18:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lenne pénz tankolni csak jobb helye is akadna annak a pénznek :) pl a kocsira költeni.


Valamiért vonzódom az ilyen idős autókhoz...

A Suzuki jellemtelen volna, semmi különlegesség benne. Ezen kívül nincs bajom vele.

2013. máj. 20. 18:49
 12/17 A kérdező kommentje:
Megnézem a 124-et is :)
2013. máj. 20. 18:49
 13/17 anonim válasza:

Lehet jó választás, ha kifogsz egy kiváló állapotút, hiszen egy merci mégiscsak egy örök kocsi.

Fontos, hogy hiába a világ legjobb autói, ezek a 35 körüli 123-asok alul rohadhatnak! Erre oda kell figyelni nagyon. Fontos, hogy egy Mercikhez nagyon jól értő autószerelővel nézesd át.

Ha viszont kifogsz egy valóban jó állapotút(ezek nem a legolcsóbbak...), akkor 10 évig gond nélkül használhatod és lehet egy remek oldtimered. :)

Egy jó 2000-es diesel motor vegyes fogyasztása 6-7 liter körül mozog.

Hajrá! ;)

2013. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mindenképp lesz szerelő most már akármit is veszek. 1x megszívtam egy motorral...elég volt.


Most néztem, hogy az akciós étolaj csak 360ft/L :DD

2013. máj. 25. 13:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyet értek,de a 200 kb. 60 lóerős amit talán biciklivel is lelehetne hagyni szerintem 3000-res turbódízellel ved és ha étolajjal tankolod nem lesz annyira nehéz fenntartani.Meg elmegy használt étolajjal is.(Pl. sütöttél benne húst)vagyis a használt étplajat beleöntöd és így még csak 360 Ft-ot se kell ki adnod.
2013. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért figyeld ki jó előre a súlyadót (most tök más a neve, meg nem is súlyra megy), meg hogy mennyi lesz rá a kötelező biztosítás, mert ez a két tétel masszívan hozzácsapódik minden autó fenntartásához, és irdatlan eltérések vannak.
2013. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

200d nem all meg annyibol, de pl prohardveren a mercis topikba nagyon sok hozzaerto rendes ember segit. Az meg h a 95 os auto nem rohad annyira, haggyuk opel omegam van.

Etolajat hasznaltan 100 ft kornyeken lehet szerezni, de marha budos jon a kocsibol :D

Ha 23 ast akarsz keresd fel a merci forumot.

2013. okt. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!