Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha fél éve ausztriába dolgozom...

Ha fél éve ausztriába dolgozom, de nincs állandó lakcímem, akkor megcsinálhatom azt hogy veszek egy robogót és magyar biztosítást kötök rá, és úgy használom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 13:11
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem ilyen egyszerü Ehez ausztriába kell venned motort és csak osztrák biztosítással megy én is rápróbáltam de nem engedik
2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. akkor hazamegyek veszek egy 850es tdm-et,magyar rendszámmal azt azzal jövök vissza ;)
2013. máj. 23. 14:43
 3/4 anonim válasza:
Ugy már van értelme csak ha a rendőr megállit ne mond hogy ausztriában laksz :) hanem csak nyaralsz
2013. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért?múltkor megállítottak kocsival,és mondtam hogy itt dolgozok lassan fél éve..nem voltam bekötve se,és csak figyelmeztettek..(persze magyar rendszám)
2013. máj. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!