Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárlás? Mit...

Első autó vásárlás? Mit érdemes venni? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első autóm vásárlása előtt állok, s ebben kérném a segítségeteket, ugyanis nem igazán értek hozzá. Az ár amit rá tudnék szánni, 3-500.000 Ft között lenne. hasznaltauto.hu-n nézegettem Polo-kat, akadt is pár ami tetszik első ránézésre. Ilyen árban szerintetek megéri? Főleg városban lenne használva, alkalmanként (2-3 havonta) hosszabb útra. (~150km)

Hajlok a Volkswagen felé, de persze másra is nyitott vagyok, amennyiben mást javasolnak a hozzáértők! :)



2013. máj. 20. 12:06
 1/2 anonim válasza:
skoda octavia( a dízeles változat mert azok nincsenek széthajtva), honda civic, volkswagen passat, suzukik is nagyon jók csak a karosszériájuk gyenge
2013. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőt kijavítanám, ugyanis leginkább pont a Diesel-motoros változatok vannak széthajtva, hiszen ennyi idősen már 400-500 ezer km-nél (is) járhatnak.


Ennyi pénzért én biztosan Suzukit vennék, hiszen annál megbízhatóbb és olcsóbb fenntartású autót nehéz volna találni.

2013. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!