Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo mk3 tdci amig be...

Ford Mondeo mk3 tdci amig be nem melegszik rángat kis fordulaton, nem lehet neki egyenletesen adni a gázt így felváltani sem tudok, mert ha 2000 alá esik a fordulat rángatni kezd?

Figyelt kérdés
És az alapjárat sem túl egyenletes hidegen.. mitől lehet ez?
2013. máj. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad mekkora motor van benne ...én a porlasztókra gyanakszom..
2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2.2tdci, de elvileg mind1 mert mind egyforma technologiával készült. én is arra gyanakodnék de ha bemelegszik minden jó és nem füstöl és nem is fogyaszt többet mint új korában.
2013. máj. 20. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekemis 2,2-es mondeom van.Hidegen ingadozik az alapjárat.Kicsit rángat is de csak 1-2 percig.Aztán minden ok.Nekedis ilyen problémád van vagy komolyabb?A dieseleket amugy nem jó 1800-2000 alá endedni hidegen.
2013. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A dieseleket amugy nem jó 1800-2000 alá endedni hidegen."

Ezt kifejtenéd ...mert nem értem a miértjét ????

Nézesd meg a porlasztókat ,ill újra kell programozni a számuk alapján ..valószínű már nem bír korrigálni a vezérlő . Csak átmeneti megoldás lesz... ki kell cserélni őket .

2013. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ugyan ez nekem is a hibajelenség csak kicsit tovább tart mint 1-2 perc és elég zavaró is.

de csak 1500 alatti fordulatszámokon jön elő, tehát pl indulásnál v lassú haladásnál.

porlasztók nemhinném h rosszak mert akkot füstölne és sokat fogyasztana , legalábbis mások elmondása szerint..

2013. máj. 23. 19:30
 6/6 anonim válasza:
3-as: azt a mindenségét. Ezt a baromságot ne nagyon reklámozd, inkább képezd magad tovább ezen a téren kicsit. A dízeleket pont azzal lehet megölni ha hidegen 1800-2000 fölé forgatod őket. Hideg terhelés dízelnél egyenlő a biztos korai halállal...
2013. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!