Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

°°Lucyferia°° kérdése:

Milyen motort ajánlanátok elsőnek? Miért pont azt?

Figyelt kérdés
a1es jogosìtványom folyamatban van, most fogok rutin vizsgázni és mostmàr ki kéne talàlnom milyen legyen az elsõ motorom. ebbn szeretnék segìtséget, véleményt kérni :) köszönöm elõre is
2013. máj. 20. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Honda CBR125-öt, miért? Mert most olvastam egy sorral lejjebb...

Te dönts!

2013. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először ki kéne találnod hogy milyen kategóriát akarsz!
2013. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az etz 125 lenne a legjobb választás. Strapabíró,olcsó hozzá az alkatrész,szerelhető.
2013. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hondra cbr lesz forgalomban, majd meglàtom milyen, de hasonlókra gondoltam. kedves màsodik, nem vagyok valami jàrtas benne, ezért voltam kìvàncsi véleményekre, tapasztalatokra. köszönöm harmadik vàlaszoló de valami jobbra gondoltam ha lehetne :D
2013. máj. 21. 00:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó kis gépek az Etzk is csak már kicsit korosak. Amm xt 125, cbr 125, r125, rs 125 stb. Nekem rs van, a fojtatlan verzió szerintem nem való kezdőknek, de a fojtott jó választás lehet.
2013. máj. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Yamaha XVS 125 Dragstar
2013. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

KTM 125 Duke :) Jól néz ki, pici motor létére viszonylag dinamikus és a fogyasztása is jó. Nem próbáltam, csak olvastam róla, de nagyon szimpatikus.

Amúgy a Honda CBR 125 is aranyos, a tavalyi modell jól is néz ki... De inkább Duke-ot vennék. Még magamnak is, csak az 390-es lenne, A2-höz :)

2013. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a duke tetszik, meg is jegyzem. amùgy apriliàra gondoltam de azt mondtàk azon csak szerelni tanulok meg. a yamaha xvs-t hanyagolnàm, el tudsz képzelni azon egy 16 éves lànyt? :) amúgy köszönöm a tippeket.
2013. máj. 21. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt ugye nem tudtam, hogy egy 16 éves lány keres motort, másrészt meg miért ne tudnék elképzelni rajta egy 16 éves lányt? Talpig fekete bőrben. Már el is képzeltem. Persze ha nem a stílusod, akkor felejtős.
2013. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!