Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftbe (2001-es,1.3-as...

Suzuki Swiftbe (2001-es,1.3-as) milyen akkumulátort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Topdrive az nagyon rossz? Jó bele egyáltalán? Nekünk vékony sarus kéne, ez milyen?

Illetve egy Rocket márkájút ajánlottak, arról mik a vélemények? ismeritek?

Vagy milyet ajánlotok? Köszi a segítséget!



2013. máj. 21. 07:56
 1/8 gelazso ***** válasza:
attól függ. télen garázsban van az autó?
2013. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2013. máj. 21. 08:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyémbe Perion van. 12V 44Ah 360A Már több, mint 3 éve megvan és eddig semmi baj nem volt vele. Hébe korba utána kell tölteni a cellákat, de ez minden savas aksinál így van.
2013. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ha még van valakinek tapasztalata, ne tartsa magában:)
2013. máj. 21. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

hét év után feladta a gyári akksi..

..ajaj, azonnal kellene az autó(vasárnap)..nos, irány a teszko...előtte felírtuk a polaritást, méretet...

és csodát láttunk..ki volt írva, hogy akció...ajaj..dehát, ha kell, akkor nincs mese..a márkára nem emléxem, felejthető...és volt pont suzukiba való(is)


azt mondta az eladó, hogy ennyi pénzért, és még két év garancia is? bőven megéri...asszem 12 ből kihoztuk, a mai napig pöccre indul(télen is)



a szerencse legyen veled...

2013. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez bíztató, köszi! :)
2013. máj. 22. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is suzukim van, tavasszal bedöglött az aksi, de nem nagyon akartam rá költeni, ezért MÉH telep, és elkezdtem válogatni, mértem a töltést, stb. Végül találtam egy elfogadható aksit, ami azóta is bírja rátöltés nélkül. Beadtam a saját rossz akumat, és elhoztam azt. Ingyen
2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, nekem ez nem jutott volna eszembe:)
2013. máj. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!