Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veteránosok! Melyik veterán...

Veteránosok! Melyik veterán jármű találkozóra jártok el szívesen?

Figyelt kérdés
Nyári szabadságomat tervezem gondoltam elmennék pár veterán autós-motoros találkozóra öreg gépemmel. Melyik találkozót kiállítást ajánljátok?
2013. máj. 21. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Habár nekem is régi (1972-es és 1961-es) gépeim vannak, én nem járok ki direkt veterántalálkozókra, inkább megyek sima motoros rendezvényekre.

Voltam 1-2 kisebb rendezvényen, ahol futottam bele olyan szakértőkbe, akik képesek voltak elkezdeni osztani engem, hogy pl. miért sötétebb a blokk egy árnyalattal a gyárinál... Elég az ilyen kötekedést munkaidőben hallgatni, a szabadidőmben jól szeretem magamat érezni.


Szóval lényegében azt tudom ajánlani, hogy menj ki a földrajzilag és időben is legközelebbi ilyen találkozóra, aztán ismerd meg elsőkézből a hangulatot. A többit úgyis az dönti el, hogy megtalálod-e a társaságodat.

Aztán ha ott nem, akkor a következőn. :)

2013. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!