Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazzről lebeszélnétek?

Honda Jazzről lebeszélnétek?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy 7 éves Honda Jazzt. 80e km van benne, elvileg reális. Kb 10 évre venném, utána úgyis hazaköltözünk Magyarországra. Van ennek a típusnak gyerekbetegsége, amire oda kell figyelni?
2013. máj. 21. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
én egyszer felutaztam benne pestre (160km) és már rosszul voltam, mert annyira rossz a felfüggesztése, borzalmasan ráz az egész autó! nem lehet benne pihenni, nagyon rossz volt, és kicsi is! ha egyedül használnád vagy kettőszemély használja akkor nem kicsi, de 4 embernek már nagyon kicsi, és igazából nincs benne semmi erő! mikor állt ki innen a gazdája az udvarból, van itt egy nagy lejtő, az én 1.4-es opel astra G autóm felmegy alapjáraton , de az kb 3 ezres fordulaton bírt csak feltolatni! szóval nagyon gyenge, nem tudom mekkora motor volt benne, de gyenge volt nagyon!
2013. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hááát, csak munkába járásra akarnám használni, illetve néha hazajönni vele Németországból. A párom mindenképpen VW Sharant szeretne. Nekem is tetszene, de mi a fenének tartsunk fenn egy böhöm nagy batárt, ha évente kétszer, a hazautak alkalmával tudnánk csak kihasználni? De ha valóban ilyen ócska a felfüggesztése, akkor inkább valami más után nézek.

Köszi a választ, ment a zöld pacsi.

2013. máj. 21. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:

sharan tényleg nagy.

Jazz kategóriában van még a toyota aygo, bár ott is a kis motor a hátrány.

Ha már sharan, akkor miért nem golf plus? nem is kicsi, nem is nagy.

2013. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az én páromnak egyáltalán nem közömbös a külcsín. A Sharan és a Jazz, bár méretre ég és föld, formára nagyjából hasonló. Még a Touran is felejtős, pedig alig-alig különbözik a Sharantól.
2013. máj. 21. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos a külső,bár nem ez a mérvadó. Leon?
2013. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyenek nálunk ki vannak csukva. Csak német esetleg (de nagyon esetleg!) japán autó. Most egy 18 éves automata váltós Opel Astrát hajtok, ami néhány elöregedett benzincsövön, meg a szokásos olajcseréken kívül nagy ívben elkerülte a szervizeket. Ja, nem is! Most a legutóbbi műszaki előtt voltak a fékek, valamint az első lengéscsillapítók cserélve. Szóval szeretnénk valami hasonlóan megbízható márkát.
2013. máj. 22. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:

A leon is vw alapon nyugszik.

Akkor nálatok is szűk a kör, ahogy nálunk is :))

2013. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DJozso válasza:
A páromnak van jazz-e. Szoktam vele én is sokat szaladgálni, hosszabb távon is, és azt mondhatom, a kis autók közül toronymagasan az egyik legjobb. Síkra dönthető hátsó ülés, ülőlap hátul felhajtható, jól rakodható, praktikus kis autó (nem hasonlítható nagyobb autókkal). És nem utolsó szempontból japán is, ráadásul a miénk japánban is készült... A mienk is 1.2-es valóban nem nagy erőművész, autópályára nem annyira jó választás, de városban verhetetlen.Kombinált fogyasztása is példa értékű: 4.9-5.1L/100km. Attól függ mire kell sűrűn használni.Városban sem tudjuk 6L fölé vinni.Családi autónak én nem ajánlanám, viszont szaladgáló autónak (max. 4 fő)ennél jobbat nehéz találni. Sokat olvastam utána, de "gyerek betegségekről" még nem olvastam, nem mondom, hogy nincs, csak nem tudok róla.
2014. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!