Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gáz egy simsonnal...

Szerintetek gáz egy simsonnal járni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Én vidéki vagyok, itt Lada, IFA, simson, trabant egyáltalán nem gáz. A robogóknak olyan "gyík" kereke van... Pesten sem gáz, aki meg fújolja az rohadjon a BKV-n, meg gyalog, (vagy a gyík kerekű drága robogóján ami nem fogja sokáig bírni...)
2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
simson a segédmotorok suzuki swiftje, az se gáz szerintem... bár én nem vetek meg róla egy kis modernizálást, sokkal jobban tud kinézni egy spéci festéssel, mitas m06 vagy hasonló gumival egész sportossá is lehet varázsolni a szoc stílus helyett
2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.


Én bírom az ilyet, tulajdonképpen jól pofán köpöd az egész kapitalista társadalmat. Menjenek a büdös újságírók, a tv társaságok, a komplett média a bús pics@ba, akik azt sugallják, hogy sok száz ezret, milliót kell költened arra, hogy jól érezhesd magad... a fenét, venni kell egy jó állapotú simsont és élvezni. ;)

2013. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de az átlag ember szemében gáz, úgyhogy én inkább nem járok Simóval.
2013. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nekem is van, én szeretem, jó vele menni. Bár a csajoknak annyira nem jön be (tapasztalat). :D
2013. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak a segédmotorok Suzuki Swiftje lenne :) Akkor nem romlana el. De az igazság, hogy eljárt felettük az idő és ritka hozzá a JÓ minőségű alkatrész. Simsonok nagy része meg sufniban tákolt ócskavas már. Egy gyári állapotú meg kincs! Szóval nem gáz, de nem is menő. Akinek volt, az nosztalgiával néz rá, de átlagember egy régi szart lát benne.
2013. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont ezért kell lesz@rni a többi ember véleményét. Most ők fognak vele járni, vagy te?
2013. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Múltkor, Dorogon láttam, 2 nagyon szép Simsont, olyan jól kinézőt még nem láttam.

Kerekek, kormány, henger, minden fém része lepolírozva, szépen csillogott, szép piros festés rajta, index ilyen volt, csak kerekbe, Simsonhoz illő [link]

2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, én kedvelem őket (bár nekem nem kéne, nem szeretek szerelni, meg különben is), igaz, szerintem 2013-ban C=64-re programozni sem gáz :D

Nem igazán az a fontos, hogy egyesek szerint gáz-e. Bár tudom, hogy egyesek leginkább csak másokra akarnak hatást tenni, nem élvezni a járművüket azért, amiért lehet... Na az ilyeneknek valszeg nem való egy Simson.

2013. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!