Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud segíteni online-Kre...

Valaki tud segíteni online-Kresz-ben?

Figyelt kérdés
Valaki csinálja az E-Titánon az E-learning kresz tanfolyamot? ugyenis még nem jött meg a szerződésem pestről és addig nem is jelenthet az oktatóm vizsgára? Már csak egy anyagom van és befejeztem. Segítsen ha valaki csinálj/csinálta ezt
2013. máj. 22. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én szintén csinálom. Miután befejezted az összes tananyagot, és a Próbavizsgát is megcsináltad (az is az anyagok között van), küldeni fognak neked egy levelet, amiben kérnek bizonyos okmányokat, hogy küldj vissza. Ha visszaküldted, pár nap múlva ők feldolgozzák az adatokat, és az E-Titán oldalán lesz egy olyan, hogy "Tanfolyam igazoló letöltése". Itt fogod majd találni a "bizonyítványod".
2013. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi már megcsináltam :D
2013. jún. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!