Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom miért, de nagyon...

Nem tudom miért, de nagyon tetszik. Szóval egy 306-os Peugeot-t szeretnék nemsokára venni! Mire kell odafigyelnem? Esetleges átverés az autóval kapcsolatban, vagy, olyan rejtett hiba amit talán sokkal később vennék észre. Bármilyen vélemény érdekel!

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:53
 1/4 anonim válasza:
57%
Nos, nekem a gépjárművezető oktatóm elmagyarázta, hogy milyenek a peugeot autók. Képzelj el egy gyönyörű szép piros almát, ami belül rohad. Ergo szép, de minőségileg gyatra.... Bocs
2009. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 4. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Franciát ne vegyél! Vagy ha nem érdekel a sok kis idegesítő elektronikus és egyéb hiba, amiktől persze megy az autó, de mégis az ember agyára mennek, akkor bátran! Kényelemre és praktikus ötletekre a franciák jók! Még motorikusan sem rossz, csak ahogy az elektronikát köré építik, minden becarik rajtuk. Sose értettem minen elektronikáznak agyon mindent, ha nem tudnak normális elektronikát gyártani?... a sors úgy hozta, hogy volt pár Renaultom, ugyanez....
2009. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!