Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autót szeretnénk vásárolni,...

Új autót szeretnénk vásárolni, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Anyum már évek óta gyűjtögetett új autóra és most, hogy nekem is van jogsim szeretne vennie egyet és nagyon se ő, se én nem értünk hozzá. Szóval olyan, max 6 millós autót tudnánk megvenni, és lehetőleg megbízhatót, aminek a fenntartása nem olyan sok és maga az autó nagy is és jól is néz ki és ami egyszerre illek egy 47 éveshez és egy 17 éveshez. Valamint, hogy benzinest vagy dieselest vagy benzinest, autómata vagy sima?
2013. máj. 22. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most vettünk egy mazda 3-as takumit, 4.4M-ért. Aztmondják a mazda nagyon megbízható autó, és szinte alig van szervízigénye, nagyon jó autó, én beleszerettem :) Csak a mazdából dieselt ne vegyetek mert annak nem olyan megbízható a motorja. Volkswagen-t szerintem ne vegyél, nekem az volt ez előtt, nagyon szerettem jó kis autó. Viszont a szerelő akihez vittem( vw szervízben dolgozik ) azt mondta, hogy nem érdemes újonnan volkswagent venni mert nem sok időre gyártják őket, ezt az a szerelő mondta aki itt a vw szalonban főszervízes, ő ismeri meg leghamarabb a szerelők közül az új modelleket kívül-belül és ha ezt nem ő mondja a vw-kről talán el se hiszem, de így hogy ő mondta, nem is vettem még egyszer volkswagent.. pedig gondolkoztam rajta :)

2013. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy kétéves Ford Fiesta autóm van, TDCI, 1.6-os.


Csak ketten használnátok? Akkor egy ferdehátú autó elég lenne szerintem. Diesel-est akkor vegyetek, ha sokat járnátok vele, és sokszor autópályán. Automatát én nem javaslok, a vezetés élményéhez is kell a sebváltó szerintem ;)

A legolcsóbban fenntartható autó kétségkívül a Suzuki. A többi drágább.

2013. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Elfelejtettem mondani, hogy az első autóm egy Opel Corsa volt. Az Opel elég megbízható, van egy mondás, hogy "az Opel sosem kop el".


Miért kell nektek nagy autó? Van valami külön oka? Mert csak nyűg, nehezebb vele parkolni, az autó többet fogyaszt a saját súlyából is adódóan. Viszont egy sportosabb ferdehátú lehet elegáns is.

Az én Fordom is ilyen:

[link]

2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mondok egy párat és linkelek is mellé


suzuki sx4 2.0 dízel

[link]


Mazda6

[link]


Honda accord

[link]


CHEVROLET AVEO

[link]


CHEVROLET CRUZE

[link]


[link]


opel astra

[link]


[link]


skoda octávia

[link]


Toyota corola

[link]


[link]


Volskwagen passat


[link]


volswagen golf


[link]


[link]


[link]


Suzuki swift

[link]


[link]



Én dízel párti vagyok azok kevessebbet fogyasztanak,ja és inkább manuális váltóval szerelt változatú autót vegyetek anak olcsóbb ajavítatása ha netántán elromlik


Amik olcsóbban fentarthatók azok közűl amiket felsoroltam

Az Opel astra,suzuki swift,suzuki sx4,toyota corolla,skoda octavi,chewrolet aveo,CHEVROLET CRUZE,VW golf

2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Eléggé magas vagyok és ezért lenne jó nagy autó és a mamám mozgáskorlátozott és az ő szállítása is könnyebben megoldható. Suzuki Swiften tanultam meg vezetni és akkor eldöntöttem hogy Suzukit soha. Anyám barátjának Citroen picassoja van, keresztapámnak Chevrolet aveo ahol állandóan beverem a fejem. hyundai ix35-ről mi a vélemény? Amúgy a felsoroltak közt van egy kettő tetszetős. Nem tudom, egy páréves használt vagy vadi új autó éri meg jobban?
2013. máj. 22. 17:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondeo
2013. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Opel Insignia.
2013. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

anyi hogy 2.3 évesen már majd afeléért meg lehet venni őket itt egy pár nagy autó pár évesen


Mazda 6

[link]


[link]


Toyota avensis

[link]


[link]


ford mondeo

[link]


[link]


Honda Accord

[link]


[link]



CHEVROLET CRUZE

[link]


[link]



RENAULT FLUENCE

[link]


ezek mind nagy tágas autók és nem kerűlnek 7 millába mint újkorukba

De egy új autó új autó akkor is ,viszont ha csak spórolt pénzből akartok autót venni jobb egy 3 éves mert marad pénzetek legalább másra is


Én valamelyik japánt venem hisz nekem is egy honda accordom van de ettől függetlenűl amiket az utólsó kommentemben linkeltem mind nagy tágas autó válaszd azt amelyik tetszik

2013. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Új autót nagy hülyeség venni.Elértéktelenedik aztán eladod és buksz rajta sokat.Tele van elektronikával aztán az autóvillamossági szerelőt gazdagítod.Én azt tanácsolom vegyél el belőle 2-3 milliót és vegyél belőle használtan

egy Toyotát,Hondát vagy más autót,ami marad azt tedd be egy bankba hagy kamatozzon.Jól jöhet a pénz akármikor.

2013. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Pl.:


[link]

2013. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!