Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek szerint érdemes...

Véleményetek szerint érdemes 500 - 600 000 Ft között Peugeot 206 vásárolni vagy C-s Opel Corsát? Ti milyen megbízható autót javasolnátok ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért már kicsit öregebb, de nagyon jó Mazda 323-asokat meg Toyota Corollákat árulnak, én biztos nem Peugeot-t meg Opelt néznék. A 206-osnak egyébként is elég rossz híre van.
2013. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet köszi a választ :) hát igen egyfelől a Peugeotról valóban sok rémhírt hallani másrészt ahogy elnéztem a C-s Corsak esetében kicsit több pénzre van szükség, hogy egy jót kifogjunk, ami nem is a széria gyártás elejéről származik.
2013. jan. 17. 14:59
 3/3 anonim válasza:

Peugeotnak elég rossz híre van.. kontrázni szeretnék :)

családba 3 peugeot van, 1 teher 2 személy, de ha a tágabb családot nézzük tele vagyunk francia autókkal.

én az enyémet 2.5 éve hajtom, napi szinten 50-100 km.

A kötelező szervizeken..és ugye az olaj, szűrők, fék, szíjakon kívül semmi nem lett cserélve a kocsin.

Nagypapám 12! éve vett egy régebbi Peugeotot, még mindig autó neki!

2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!