Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb közlekedési büntetésetek? Pl gyorshajtás, szabálysértséek, parkolás, stb

Figyelt kérdés

erről sosem dicsekszik senki, de van egy ismerősöm aki már összeszedett egyszer egy 60 ezres gyorshajtást, én meg zöld övezetben parkoltam...

De tuti van olyan is aki már fél milliót is otthagyott a rendőrségen nem?



2013. máj. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
8000
2013. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyik ismerősömnek van facebookon egy albumja, gyorshajtásos képekkel, minden gyorshajtásról 1-1 db, és van bent neki vagy 15 darab, és nem nagyon van benn 30000-res, hanem inkább több.

Amúgy beszélgess kamionosokkal, olyan számokat mondanak hogy csak na, ADR-re valami bünti 800.000, és nem csak egy dolog nem stimmelt, szóval 7 számjegyű lett a móka vége.

én eddig megúsztam, mind gyorshajtásilag, pedig karácsonyra vártam egyet, amikor olyan 120 körül becsorogtam lakott területre, de egy kanyar megmentett valahogy, szóval eddig mákom van, bár most is lehet belefutottam egybe, de ez max 30000-res lesz, bár nagyon 65 körül voltam, szóval lehet nem jön rá.

2013. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb egy 60 000-res gyorshajtás volt ( Nagykőrösi út 50>91km/h ), de volt mellette 5db 30 000-res trafi is ( lehet mániákus száguldozó vagyok ). Összejött 3db tilosban előzés, de jó fejek voltak a rendőrök, "csak" 3*5000 volt. Egyszer kaptam 5000-ret kontakthibás jobb első tompítottért.

Meg egyszer volt zsebbe 5000 volt a Könyves Kálmánon két sárga ( próbáltam utolérni a zöldhullámot xD).

Ez 235 000 Ft ~10 év alatt.

2013. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

3000 ft még 2 éve ukrajnában mert megálltam segíteni unakatesómnak aki lerobbant és pont egy hídon álltunk :)

Idehaza még nem kaptam bírságot

2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ismerősöket kihagytam, mert ha mindet felsorolom, akkor lefagy a szerver :)

Talán a legjobbak:

haverom 528i országút 60-as tábla 180 körül, 200 000 ( asszem 3 éve )


munkatársam túlvezetés 960 000

másik munkatársam rossz tachográf és túlvezetés 1 250 000

két haver Ausztriában túlvezetés 8000 euro

másik kolléga Franciaország világítás nélküli pótkocsi és kisebb fék problémák 5000 euro

A kamionos szakmában csak úgy repkednek a 6-7 jegyű büntik. Ha már ADR, úgy emlékszem néhány éve Ausztriában bukott egy magyar kolléga ADR vizsga nélkül, jelzés nélküli nem ADR-es autóval, 22 tonna veszélyes árut vitt. Ott valami 5 milla körüli volt a bünti.

2013. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!