Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ugrál az alapgázom?

Miért ugrál az alapgázom?

Figyelt kérdés
93-as audi80.ugrál az alapgáz és állandó gáznál is ugrál.Valaki nem tudna segiteni mert egy szerelő se tudja mi lehet vele csak tippelnek és a tippek benne vannak egy vagyonba
2013. máj. 22. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

ugrál ?úgy érted rángat nem jó az alapjárat fulladozik + akkor is fullad ha nyomod a gázt? mert akkor lehet ,hogy gyertyacsere megoldaná a problémát nekem legalábbis az volt ,vagy üzemanyag szűrő (nem ilyen autó de szerintem hasonló a probléma mint nekem ) ezeket ha kicseréled nem egy nagy összeg és bajt nem okozol vele

nekem alapjárati motor + karburátor tisztítás + mindent mondott a szerelő ezért kezdtem el én kicserélni a benzin szűrőt nem az volt a baja kb (1000ft) utána gyertya (4000ft )és utána jó lett

szóval te is csináld meg az apróbb dolgokat hátha csak ilyen filléres dologról van szó

2013. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor nem fullad és semmi baja nincs ha nyomom a gázt.akkor van baj ha áll az autó és az alapjárat 600-tól ugrál 1200-ig vagy ha megyek vele és megtartok egy bizonyos fordulatot például 2000-en és rángatózik majd kiesek belőle
2013. máj. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!