Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 külsőtrafós gyujtás...

Szeitz kérdése:

Simson s50 külsőtrafós gyujtás. Erős szép kék szikra de nem indul. Mértnem?

Figyelt kérdés
uj megszakitó és gyujtó tekercs a lendkerék ék beletört azt nem tutam kiszedni de a lendkereket bikábol ráhuztam . szép erős kékszikrája van de nem indul tolni még nem próbáltam. gyertya hézag 0.4mm kb miért nem indul ez a szar roszul ál az alaplap? vagy mi anyagot kaprendesen azzzal biztosan nicns probléma
2013. máj. 23. 11:48
 1/9 Táltos válasza:

ő lehet rossz helyen van a gyújtásod ?

am nem boldogulsz írj ép akarok venni 1 simo-t :D

2013. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztosan azért nem indul az a "szar" mert mégse olyan biztos hogy nincs probléma a karbival... mellesleg ha ék megvezetés nélkül húztad rá a lendkereket nagyjából fingod sincs hol kapja a szikrát hacsak le nem ellenőrizted a megszakítás időzítését, amit a stílusodból ítélve kétlek... miért kéne beindulnia ha 1 centis előgyújtáson van az a szerencsétlen motor? lapos fejű csavarhúzóval ki tudod fordítani az éket a horonyból ha az egyik végét megkocogtatod, nem véletlenül félkör alakú az alja...
2013. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom kiszedni mert valaki tejeseen bele kalapálta és seholnem lóg ki .
2013. máj. 23. 17:42
 4/9 A kérdező kommentje:
cseréltem benne kondit ,most beindult alapjáraton járt gázhuzásra lehörög . kivetem a gyertyát és tiszta korom volt
2013. máj. 23. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

látom nem sikerült felfogni amit írtam... tudsz te olvasni?

az alja félkör alakú, ha a feléd eső végére ráütsz, akkor az alaplap felé eső ki fog fordulni/emelkedni és ki tudod venni egy fogóval...

2013. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
képzelt sikerült felfogni de valaki szarrá verte benne pontozóval és szétvan furkálva
2013. máj. 23. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
ki kell ütni a főtengelyből a reteszt. ki fog fordulni belőle olyan nincs h bennemarad. tuti h el van fordulva a lendkerék a főtengelytől és nem akkor van gyújtás amikor kéne. nem elég bikára ráhúzni a lendkereket mert el tud fordulni rajta. meg lehet még a menetet is leszeded vele
2013. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja meg vegyél egy reteszt is :D max 50 forint áfával együtt :D
2013. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megszenvetem vele de kijöt kicseréltem ujra. rugásra indul
2013. máj. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!