Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportautókban azt látom, hogy...

Sportautókban azt látom, hogy az ajtó tetején nincs keret, ami fogná az üveget. Az átlagautókban miért van?

Figyelt kérdés

pl:

[link]



2013. máj. 23. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem minden autóban van így. Főleg a cabriókra jellemző, de a Subaru Legacy és a Mercedes-Benz CLA is ilyen ablakokat kapott.

Amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__234..

2013. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak sportautokban, izom autokon is van ilyen :)


Szerintem dragabb megoldas, ezert atlag autokon nincs. Pl. az en kocsimon kulon elektronika van, ami mikor felemelem a kilincset, lehuzza egy picit az ablakot, hogy az uveg kicsusszon a gumi alol, igy ki tudom nyitni az ajtot. A multkor le kellett vennem az aksit es ugy zartam be a kocsit, hogy az elektronika mikor az ajtot becsuktam nem tolta fel az uveget a gumi perem ala, igy maradt ott egy kis hezag, szerencsere nem esett az eso.


Szoval tervezesi ora es eszkoz meg gyartasi eljaras miatt szerintem dragabb, ezert nem teszik az atlag kocsikba, de lehet, hogy ez nem igy van es csak en gondolom igy :)

2013. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Boxster pont ilyen, ahogy az utolsó írta.
2013. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!