Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ifjú motorosok, és akik azok...

Ifjú motorosok, és akik azok akarnak lenni, nem csinálunk egy tünt**ést azért hogy a nagymotorjogsi korhatárát tegyék lejjebb?

Figyelt kérdés
Én belehalok mire mérem a 24-et,
2013. máj. 23. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom nem véletlenül vitték fel 24-re.
2013. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Engem a motorozás nem érdekel, miattam felvihetik 100 évre is, de a C-t meg a D-t(21 ill. 24 évre) vitték fel, olyan kategória, amit az emberek nem szórakozásból tesznek, hanem azért mert dolgozni akarnak vele, és akkor ezt viszik fel. Miért nem volt jó úgy ahogy? rohadna le az összes keze amelyik aláírta e törvényt.1

amúgy nekem már csak 2 év a 21-ig, szóval bő 2,5 év, aztán ha minden igaz az álmom első fele valóra válik.

2013. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

mert a C és D kategóriás járművekkel igencsak "érett fejjel" kell gondolkodni és megfontoltan bánni, ezért vitték feljebb...

én speciel örülök ennek, nem szeretnék úgy buszon ülni, hogy egy 21 éves, gyakorlatilag még gyerek felel az életemért és 40 másik utas életéért...

a nagymotoros jogsit meg azért, mert a 21 évesek ráülnek a 180 lóerős ezres gyorsasági motorokra, és eszetlenül hajtják őket, aztán sorban halnak meg az utakon...

2013. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Megcsinálod az a2-t 18 évesen, utána meg megcsinálhatod a korlátlan A-t 20 vagy 21 évesen. Én is így fogom, abban a 2 évben meg egy 250-es ETZ-vel szerzek tapasztalatot.

Amúgy a D kategóriának a 24 év tényleg sok. a 21 elég lenne.

2013. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

"Én belehalok mire mérem a 24-et"

Más is belehalt, azért vitték feljebb. Ezt kivételesen támogatom.

2013. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-nél a pont: csinálj kisebb kategóriát, aztán akkor feljebb léphetsz hamarabb. Régen is így lehetett 21 alatt korlátlan jogsid.
2013. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Kisebb kategória miért nem jó?

Szerintem nem gáz ez a korhatár ,mert aki nagymotorral akar menni az már legyen egy felnőtt ember.

EZek a kategóriák szerintem jók,mert nem kell sokat költened ha már van mondjuk egy B jogsid. Én a helyedben letenném A2-tőt és vennék valami 250-es gépet,ezzel évekig el lehet lenni szerintem és ha úgy adja az élet akkor leteszed a jogsit és veszel nagyobbat és nem leszel majd donor!

2013. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!