Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Abból mi igaz, hogy az autós...

Abból mi igaz, hogy az autós jogosítvány korhatárát januártól 23 évre emelik?

Figyelt kérdés
Ezt tervezik, vagy elfogadták? Vagy megint csak pletyka?

2012. szept. 23. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fogják.

Külön kivan hangsúlyozva mindenütt, hogy az autó jogsi semmiben nem fog változni.

2012. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De, el kell szomorítsalak hogy emelik a korhatárt. De nem 23 hanem 25 évre.


És már tényleg nem hiszem el hogy ennyi retardált van, hogy minden nap meg kell kérdezni hogy úúú ááá most télleg emelik akkor a korhatárt a autóra meg a motorra meg akkor mi lesz most ...


[link]

Én meg minden nap belinkelem legalább 1x, de van hogy 2x i ezt a szart. Meg még azt is írom hogy 324. oldal környékén van erről szó mert sokan még a tartalomjegyzéket se képesek megnézni.


De semmi gond. 1 év max és mindenki felfogja majd. Aztán lesz valami más amit naponta megkérdeznek majd...

2012. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, heeegany, nem fogják fel. Minden éven szeptembertől decemberig téma az, hogy "én aztat hallottam, hogy fel fogják emelni a jogosítvány korhatárát huszonnyóc évre és hogy igaz ez és ha most elkezdem, befejezhetem-e addig". Teljesen mindegy, ki hogyan magyarázza el nekik, mindig jönnek újak, akik még nem hallottak róla. Pedig bizony a B kategóriát már elég régóta meg lehet szerezni 17 évesen, nem fogják felvinni a korhatárt se 18, se 21 évre, még akkor sem, ha a szomszéd ismerősének a haverja biztos forrásból hallotta, hogy állítólag mondták valakinek.
2012. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttam én is a kiadványt. Kinyomtattam, és besétáltam vele az autósiskolába. Tudjátok mit mondott az oktató? "Kár volt a papírért..." Bár abban a helyzetben M kategóriáról volt szó.(Egy ismerősöm szerette volna M-re lerakni.) Az oktató azt mondta, hogy 16-tól lesz a korhatár jövőre, és aki télig nem tudja befejezni(ha csak egyszer is megbukik), bukta a pénzt és a jogosítványát is. Ezért nem bízom én már abban a kiadványban sem, gondoltam itt megkérdezem mi a helyzet a B kategóriával. Nem kell egyből felkapni vizet...
2012. szept. 24. 14:58
 5/7 A kérdező kommentje:
*közlönyt
2012. szept. 24. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Az oktató is ember. Az is lehet síkhülye.

Meg persze az is közrejátszik a dologban hogy kell a pénz és így sokan akarják gyorsan megcsinálni.

De jövőre is ugyan úgy mehet majd minden 14 éves majd...

2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az oktatóm mondta ,hogy október 30-ig be kell fejezni a segédmotoros jogosítvány megszerzését. Én még megszereztem.


15F

2012. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!