Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam aprilia rs...

Melyiket válasszam aprilia rs 125 honda nsr 125 yamaha tzr 125?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fogyasztásuk érdekelne és szervizigényeségük.Ami még érdekel az a teljesítményük és az alkatrészek beszerezhetősége. Már egy ideje 2 ütemű sportmotort szeretnék vásárolni csak nem tudom melyiket lenne olcsóbb fent tartani?

2013. máj. 23. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nsr. Van minden hozzá dögivel, ha finomkodsz vele, akkor 4 liter, ha húzod, akkor 6.
2013. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NSR. Legjobb a fogyasztása a 3 közül, jó az alkatrészellátás, és nem olyan nagy a szervizigénye, mint a másik 2-nek, ´ivel nincs annyira kihegyezve, de böven elég, amit tud, ès szerintem jól is néz ki. Számomra a 2. helyen a TZR áll, és csak aztán az Aprilia. Én nagyon Honda-párti vagyok.
2013. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt szeretném még kérdezni hogy az nsr-en belül melyiket válasszam a régebi vagy az újabb kiadást, melyiket érné meg jobban?
2013. máj. 24. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem volt, én 4t Hondát hajtok, de kinézetre nekem az újabb jön be.
2013. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!