Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer 1.3-as...

Mitsubishi Lancer 1.3-as 92-es vagy Renault Thalia 1.4 16V RT 2001-es?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Állaptot veszünk nem évjáratot,tehát amelyik jobb állapotban van azt kell venni.
2013. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő garázsban tartott, alig használt. Állapot alapján nézem én is a kocsikat, direkt azért tettem fel a kérdést.
2013. máj. 24. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, biztosan újszerű a 21 éves Lancer, de én inkább a Rönyót venném.
2013. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lancer már nagyon öreg kocsi.hiába írják hogy garázsolt az még nem jelent semmit.Majd 10 év különbség az sok.
2013. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Megint az éveket hozzátok elő. Az nem számit egyáltalán. Az számit hogy milyen az állapota. Nem biztos hogy egy fiatalabb román autó jobb állapotban van mint egy öregebb japán.
2013. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát perszehogy nem biztos hogy jobb állapotban van.Nemis azt írtam hogy vegyen újabb rossz állapotba lévő autót.De 21-éves kocsi az 21 éves.Az már sokmindent megjárt.Nekemis volt ilyen öreg japán autóm ,jó állapotba.Ha van pénze tháliára akkor nézzen át többet és a jobb állapotút vegye.
2013. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!