Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek a simsonján gyári...

Akinek a simsonján gyári enduro kipufogó könyök van, megtudná mondani a könyök kb. mennyit lóg bele a dobba?

Figyelt kérdés
Az enyém sajnos már nem az eredeti,és azt olvastam,hogy ha nagyon belóg akadályozza a normális öblitést.Ezért vágni kell belőle.Az utángyártott könyök valamiért hosszabb mint a gyári.Előre is kösz a válaszokat.
2013. máj. 24. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát most ezért nem szedem le a kipufogót, de ha vágni akarsz a könyökből akkor leírok egy jó módszert: Filctollal bejelölöd hogy meddig megy rá a könyökre a kipufogó. Leveszed és a jelölésre rászámolsz még 3 centit és ott elvágod.
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam.. mondjuk arra nem emlékszem hogy a jelöléstől mennyit mértem fel, de csak akkora távot, amilyen hosszúak a bevágások a csatlakozásnál kipufogón :D
2013. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!