Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti e két kocsi közül melyiket...

Ti e két kocsi közül melyiket választanátok? Daewo Lanos Seat Coradoba Főként városban lenne használva, két három havonta hosszabb útra autópályán.

Figyelt kérdés

DAEWOO LANOS 1.3 S KLIMÁS

-142 000 km

-55 kW, 75 LE

Elektromos ablak elöl – vezetőoldali légzsák – 6 hangszóró – CD-s autórádió – centrálzár – indításgátló (immobiliser) – manuális (5 fokozatú) sebességváltó – manuális klíma – plüss kárpit – pótkerék – szervokormány – színezett üveg.



SEAT CORDOBA 1.4 Stella

-115 000 km

-44 kW, 60 LE

Elektromos ablak elöl – vezetőoldali légzsák – 6 hangszóró – állítható kormány – centrálzár – fényszóró magasságállítás – indításgátló (immobiliser) – ködlámpa – manuális (5 fokozatú) sebességváltó – pótkerék – szervokormány – színezett üveg – utasoldali légzsák – velúr kárpit.



2013. máj. 24. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Első autóként, megbízhatóság, kis szervizigény, alacsony fogyasztás amit figyelembe vennék.
2013. máj. 24. 19:10
 2/7 anonim ***** válasza:

1.4-es Seat és csak 60 ló? Milyen régi kocsi ez?


Amúgy a klíma miatt inkább a koreai, még akkor is ha 200e van benne.

2013. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
keress inkább egy légkondis suzukit a lanos nem túl megbízható ez tapasztalat a seátban meg nincsen légkondi
2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem bajos, hogy nincs légkondi. Annyit nem ér, hogy fogja a motort, ami egyébként is csak 60 szamaras.

Volt szerencsém ülni egy ilyenben, meglepően jó. Bár voltak vele bajok, de az autó előélete nem volt épp tiszta. Ennek ellenére ment, mint a golyó. A 190-et gyári állapotban vitte pályán.

Ez az évjárat volt, bár sedan:

[link]

2013. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a klíma seat ellen szól. Viszont én is hallottam hogy az 1.4 es motor ellenére meglepően jól szedi magát a cordoba. Plusz itt kevesebb a kilométer (igaz nem sokkal), ahogy utánaolvasgattam sok a pozitív tapasztalat róla(kis szervizigény, megbízható) és nem utolsósorban jobban tetszik maga a kocsi(kívül-belül) mint a lanos.
2013. máj. 24. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Ne viccelj tényleg egy lapon említed a cordobát egy koreai hulladékkal :)? Nekem volt 1.4 60LE-s cordobám nagyon jó kis autó sokkal jobb mint a daewoo.
2013. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koreai hulladék? Hány éves vagy te?
2013. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!