Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Macilaci08 te át is nézed...

Macilaci08 te át is nézed normálisan a kocsikat és ugy linkelsz be vagy csak bedobálod őket?

Figyelt kérdés

Ha bedobálod őket ott csak a fajtát akarod e megmutatni vagy rendesen átnézed mintha te akarnád megvenni?

(tényleg érdekel mert van mikor 10 autót is belinkelsz, és aki jól átnéz egy hirdetést(képek, árulkodó jelek, nyelvezete a leírásnak) az nem kis idő )



2013. máj. 24. 21:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Sztem csak dobálja őket.
2013. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ha dobálja annak nem látom értelmét akkor minek rakja be?
2013. máj. 24. 21:32
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Funkcionális analfabéta, jobbára ártalmatlan, nem kell vele foglalkozni.
2013. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

NALFABÉTA A JÓ ÉDESS.... NEM CSAK OLYANOKAT ÍROK AMIK VANAK VOLTAK ACSALÁDBAN .egyébként akkor dumáljatok ha felválaljátok majd afelhasználói neveteket mert nem csak én vagyok egyedűl az aki linkelget autókat csak ti gyávák vagytok még ehez is hogy legaláb a Ki.Baxot felhasz neveteket felválaljátok szóval az ismeretlenbe elrejtőző értelmi fogyiknak a véleményével nem foglalkozok.

Kérdésedre válaszólva kérdező én csak olyanokat írok amik acsaládban haveri körökben beváltak minek írjak xar bmv mikor az egyetlen egy volt az egyik unokatesómnak és utálta lám helyette vett egy toyota avensist és azal semmi gondja nincs.

Ti többi sutyó ti meg csak kötekedtek leszóljátok amásikat ha az nem za imádot német szar...jaitokat meri írni szóval pofátok befogjátok kész vita lezárva

2013. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Ja kérdező igen pl ha van időm és nincs mit csinálnom át szoktam nézni a hírdetéseket hogy ne az agyonhasznált sza..rokat linkelje be hanem olyat ami lehet hogy kíméltebb darabb.De attól még nem kötelező senkinek azt megvenni amiket belinkelk.

Egyébként miért zavar titeket hogy linkelgetek nincs megtíltva ?

2013. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Legalább racionális a gondolkodása a srácnak! Nem az, hogy vedd meg 400.000-ért a széthajtott f*st, me azza te most menőőő leszel, de ne érdekeljen, hogy az autó árát ráköltöd megint. Macilaci legalább olyan kocsikat dobál fel, amiket egy egyetemista fent tud tartani. Sok proli ember csak itt írogat, de halvány gőzük nincs az egészhez, de ha ilyen álomvilágban éltek, hogy minden autó tökéletes, semmi hibája nincs, akkor ajánlom az ezotéria topicot!
2013. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Kösz utólsó hogy mellém élsz
2013. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Izé állsz :)
2013. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Csak felhúzott már a dolog, hogy már itt is másnak szívják a vérét, ha nem tetszik nekik valami.
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Ja bocsi elírtam az első komentem első részét, Azt akartam írni, hogy én csak olyanokat linkelek amik vannak voltak a családban és tudom róluk ha egy megkíméltebb darabot választ az ember,akkor azok hellyelközel megbízhatóak lesznek.De egy szóval nem mondtam hogy hibátlanok mert hibátlan tökélets használt autó nincs még 2-3 évesben sincs,sőt még újba sem mert az új autók is elromlanak csak garanciában javítják őket.Aki meg használt autót vesz az törödjön bele hogy elromolhat ha német,ha japán sőt ha franci,orosz koreai hibátlan használt kocsi nics mert ezt azt mindegyiken lel csinálni.

Nyugodtan beszólhatok kötekedhettek lepontozhattok nem érdekel nem fogom aba hagyni akkor sem a linkelgetést :)

2013. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!