Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 210 nem forog a hátsó...

Babetta 210 nem forog a hátsó kerék?

Figyelt kérdés
Egyszer csak beragadt a hátsó kerék, nem tudom miért, de meg keményedett a lánc rajta s nem forog a kerék a motor megy, a pedál nem lehet tekerni, váltó? Vagy mi lehet a baja?
2013. máj. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy megkeményedett a lánc rajta? Nem feküdt fel a lánc valamelyik lánckerékfog tetejére, és ezáltal befeszült?
2013. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát be is feszült, de nem csak egyszerűen megállt a kerék s meg sem mozdul, olyan mintha a sebváltó szarakodna... nem tudom de nem is forog nem mozdul , fék is megfeszült...

nem tudom mit kellene tenni, de a babettám 210 47 et megy nagyon erős, s szőlőbe járok vele, nagyimnak segíteni s most nem műkszik... :/

2013. máj. 25. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a lánc befeszült akkor nem biztos hogy a váltó a bajos. Lehet hogy a kerék nem engedi forogni az egészet. Kezdésnek lazítsd meg a hátsó kerék anyáját, és próbáld meg kiszedni a kereket.
2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy a kolléga írja: amíg nincs meg a hiba, addig segíteni se lehet rajta. Kezdésnek a lánctól kell szépen megszabadítani a kereket, utána megpróbálni, hogy forog-e szépen. Ha igen, akkor nem a fék a ludas, azt kizárhatod.

És így lépésenként tovább.

2013. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen nektek! :)
2013. máj. 25. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!