Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mennyiért éri meg venni F...

Kb. mennyiért éri meg venni F Astrat?

Figyelt kérdés

19 évesen első autóként akarom. Rengeteget látok fent ilyen 200-250-ért, viszont nem tudom mennyire kell gyanakodni rá. Használni szeretném, bár nem napi többszáz km-re..Ha itthon vagyok városban elszaladgálni, hétvégénként elmenni valamerre szórakozni stb. 250-300-ig bezárólag szeretnék vásárolni, ha lehetséges. Ha nem, akkor várok vele még..vagy esetleg ha tudtok nekem mondani olyan típusokat, amikből lehet találni ennyiért jó állapotút, akkor lehet elgondolkozom rajta.


U.I. Természetesen tudok a vezérléscseréről+átírásról és ezekkel együtt szeretnék ilyen árkategóriából kijönni.

Ha beigazolódik válaszaitok alapján a gyanúm, akkor mint írtam, várok még a vásárlással amíg összegyűlik több pénzem. Nem csodát akarok, csak nem tudom eldönteni, hogy azért van rengeteg ilyen árkategóriás hirdetés mert már el akarják adni mert költeni kellene rá, vagy mert ez a reális értékük.

Köszönöm a válaszokat előre is:)


2013. máj. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

200 alatt ne nagyon keress, inkább 300 felé reális. De ha találsz is, alaposan át kell nézetni.

"A tető és a hátsó sárvédőív brutálisan tud rohadni, az ECOTEC-motorok új koruktól zabálják az olajat (ami nem hiba, hanem jelleg), ez tény. De ha valaki együtt tud élni a pontatlan váltóval, a félméteres kuplungpedál-úttal, a hátat középtájt szétgyilkoló üléstámlával (sportszékek kivétel), a vezetőtől erősen jobbra eső, ferde síkú kormánnyal, a meleg, keserű levegőt szállító szellőzőrendszerrel, azoknak – tartóssági, fogyasztási és megbízhatósági alapon - jó választás. Olcsón fenntartható, üthető-vágható, a magyar utakat kivételesen jól bíró futóművű, sok-sok kilométert bíró gépek ezek." (totalcar.hu)

2013. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj egy kicsit vele és vegyél egy Opel Astra f classic-ot. Ezt az utolsó 3 évben gyártották csak (1999-2002)?! ezeken minden hibát kijavítottak csak a rohadási hajlamot a sárvédőíveken nem. Nekem is egy ilyen classic-om van 1.6literes 8 szelepes (X16szr) motoros. Egyszerűen elnyűhetetlen ez a motor. Igaz csak 75 fős a ménes benne, de ha kell ezzel is lehet előzgetni vagy éppen 160-170-el közlekedni. Átlagosan eljárok vele 7,5-8 literrel, de nekem nehéz a jobb lábam... :) Most volt 8. éve hogy nálunk van és ez idő alatt csak olajat szíjakat kellet cserélni. meg egyszer kigyulladt a hibajelző lámpa hogy a kopogásérzékelő nem jó. Ezt megnéztem és a csatlakozója korrodált el kicsit kontakt spray megoldotta. Ezenkívül mikor én megvettem szüleimtől akkor csináltam egy teljes motorfelújítást, de nem azért mert hiba volt hanem volt rá pénzem. És egy teljes felújítás kijött 65.000Ft+ munkadíjból. Remélem meggyőztelek. Sok szerencsét az új autóhoz. Üdv.
2013. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ennyiért (250-300 ezer) akarsz autót venni, akkor ezt neked írták:

[link]

2013. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!