Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért érdemes Simson...

Mennyiért érdemes Simson Star-t vagy Schwalbe-t venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Simson-t venni első motornak, és a Star-ra vagy a Schwalbe-ra gondoltam, a turbohűtés miatt (és jobban tetszenek kinézetre is).

Szerintetek mennyit érdemes értük adni? Milyen összeg környékén lehet keresgélni őket?


Alkatrész elérhető hozzájuk, vagy a Star-hoz már nem annyira?


ÉS végezetül még annyit, hogy általánosságban mit gondoltok erről a két típusról?

Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. máj. 13. 20:58
 1/4 Fődi Krisztián válasza:

semelyikXD

s51

2013. máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Schwalbét (kizárólag mert jobban néz ki, nagyon komoly eltérés nincs), és nagyon maximum 30e forintért. De annyiért fogjon a fék és a gumik is használhatóak legyenek.
2013. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az s51-el az a bajom, hogy mostanában horror áron adják őket. 60 ezer alatt csak roncsokat kapni, de inkább 80 ezer az az összeg, amiért már jó állapotút ki lehet fogni. Persze lehet, hogy csak itt, Vas megyében van így, nem tudom.
2013. máj. 14. 09:18
 4/4 Fődi Krisztián válasza:
nekem van egy elado most lett felujitva 65000ft simosn enduro
2013. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!