Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 2. 0 OPC vagy...

Opel Astra G 2. 0 OPC vagy Opel Corsa C 1.8 GSi?

Figyelt kérdés
Egykoruak, azonos megtett km (140e). A ket auto ara megegyezik.

2013. máj. 27. 01:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igen, mindket kivitel letezik de magyarorszagon sosem volt hivatalosan forgalmazva.
2013. máj. 27. 01:21
 2/11 szántóvető ***** válasza:

még szép hogy az előbbi mivel az OPC az gyári tuningot jelent.és itt most elsősorban a sportsportfutóműre gondolok,nem a motorra.persze azért linkelek egyet :)

http://www.youtube.com/watch?v=okbaojmTnac

2013. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az OPC az OPC ez nem vitás, viszont fenntartani a Corsát olcsóbb, főleg ha az Astrában már a turbós motor van.
2013. máj. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem turbos OPCrol lenne szo. Felelmetes ez a video amit az elso valaszolo kuldott. A corsat mar tesztvezettem, hihetetlenul furge es gyors auto, de ez a video szerintem tultesz rajta. Erdekes szamomra hogy a corsa belso tere miert modernebb az astranal az azonos evjarat ellenere.. Az olvsobb fenttartas kisebb fogyasztas modernebb belso ter valamint jobb toresteszt a corsa mellett van, de az opc-n is erosen gondolkodom. Kisse aggodok az alkatresz ar miatt, mert opc astra es gsi corsa is kevesebb mint 10-10 van az orszagban.
2013. máj. 27. 02:45
 5/11 anonim ***** válasza:

én a corsára szavazok, de csak mert nekem is olyan van, és az enyém is eladó :)

ha gondolod írj privit :D

2013. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
OPC
2013. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kisse aggodok az alkatresz ar miatt, mert opc astra es gsi corsa is kevesebb mint 10-10 van az orszagban."


Ez csak akkor szempont, ha bontott alkatrészre lesz szükséged.

Nekem H Astrából van olyan, miből állítólag 5 db-ot helyeztek eddig forgalomba az országban.

Gyári állítható sport futóműves, fullos felszereltséggel. Nagyon szeretem meg minden, de ha alkatrész kell hozzá, horror áron van és csak megrendelésre. Ugyan arra az alkatrészre a normál változatéhoz képest egy jó 3-as, 4-es szorzóval kell számolni.

2013. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben amikor egyéb bontott corsa cből nem pótolható alkatrész hibásodik meg úgy gondoltam hogy egyéb nem opel de pozitiv reputációjú márkás (pl futómű esetén raceland brand) alkatrésszel helyettesiteném.
2013. máj. 27. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:
corsa 1.8 GSi!
2013. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meglett a GSi. Csodálatos "kis" dög ;)
2013. máj. 29. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!