Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tisztíthatnám meg a...

Mivel tisztíthatnám meg a gyújtógyertyámat?

Figyelt kérdés

Sajna 500 km után ismét beköpte a motor, vagy nem tudom mi lehet vele. Kiszedtem és ilyen fekete lerakódás van a végén , rajta. Most ez még vajon jó vagy már rossz gyertya?

Jövőhéten már megy servizbe a kocsi mert a motort szét kell szedni, eléggé bibis, de nekem most hétvégén szükségem van a kocsira így muszály megcsinálnom addig is.

Sajna sok olajat eszik + ki tudja még mi baja, de ilyen 4-500 km enként beköpi a gyertyát nekem, nem tudom miért, most is 6000ft os at vettem bele, mégsem bírta....


2013. máj. 28. 10:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Továbbá az miért lehet hogy 4-500 km után már így nézz ki a gyertyám?


[link]


a második, "száraz vagy nedves elszennyeződés". olyan fekete.


Eszi az olajat nagyon azt tudom, lehet hogy azt veri fel majd "köt rá" és ezért lesz ennyi idő alatt ilyen?

2013. máj. 28. 10:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Fúha, ha huzamosabb ideig így használod, akkor lasan dobhatod a kukába a motort, vagy költheted rá a kocsi árát a nagygenerálra...

Drótkefével lehet amúgy tisztítani a gyertyát, először némileg durvábbal, aztán finomabbal. De amúgy ha tudod, hogy eszi az olajat a motor, és azt is tapasztaltad, hogy 4-500 kmenként beköpi, akkor minek vettél bele drága gyertyát?

Amíg nem szünteted meg a hiba valódi okát, addig jó bele a teszkós is...

2013. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!