Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy robogót,...

Szeretnék venni egy robogót, részletre. Merre induljak?

Figyelt kérdés
Ezt lehet egyáltalán hitelre venni?
2013. máj. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet akarsz, kis 50-est vagy nagymotort? Kicsiket szerintem felesleges újonnan venni, fél millió fölött kezdődnek a nem kínai vackok, ennek a feléből marha jó még garanciális használtakat kapsz.
2013. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kicsi 50 cm3-t. Csak munkába járásra kellene. Az a baj, hogy a másodikat vettem, és mindkettővel befürödtem, már több mint 200.000-be van, és egy rakás.... Már nem merek használtban gondolkodni. Keeway-t néztem, az már 250.000 körül van.
2013. máj. 28. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább egy használt japán mint egy vadi új Keeway! Nyugodtan vegyél használtan, de hozzáértővel nézesd át vétel előtt!!!!!!!!
2013. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És milyen típus amivel így befürödtél?


Munkába járni lehetőleg nagykerekű kell, jobb ha valami nagyon gyakori típus, mert akkor olcsóbb az alkatrész. És a nagyon régi (szocializmus beli) típusokat érdemes ilyen célra elfelejteni.

2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Honda dió :( törött volt, amit elfelejtettek közölni

És akkor mit javasoltok, merre induljak el, és milyet vegyek?

2013. máj. 28. 20:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 28. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

ezek szerint nagyon nem értesz a motorokhoz, ne egyedül vegyél... csak van hozzáértő ismerődök aki tud segíteni...

ha meg furcsán fut a motor azt egy gyakorlott motoros érzi is, deformálódott váz talán a kormánycsapágyat öli meg hamarabb, de pár ezer forintból cserélhető és újabb több ezer km-en keresztül semmi baja...

blokkot meg csak meg kell hallgatni, ha nem zörög semmi, szépen egyenletesen jár és jól veszi-ejti a fordulatot, meg jól megy akkor biztos nincs baja, 2t robogókon nem nagyon tud mi elromlani ami költséges ékszíj+görgők max 10e ft, keeway meg kínai ócskavas, nem véletlenül kerül újonnan annyiba mint egy 5-6 éves yamaha aerox...

2013. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én évekkel ezelőtt abbahagytam a robogózást, a tinédzsekori Simsonom volt még meg, DE egy ismerősöm az egekig dicsőíti pl. az Aprilia Scarabeo-t. Múltkor a hugom is nézegette őket, mert nagyobbra nincs jogsija - nálunk (Győr) pl. volt az egyik motoros bolt előtt kitéve néhány használt darab egész jó áron. Meg valószínűleg jó állapotban, mert közismert bolt+szerviz csaknem adja szarhoz a nevét... Ha meg valami annyira rossz, az egy próbaúttal és alapos átnézéssel kijön ha valaki gyakorlott motoros.
2013. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!