Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szivató csere (automata) után...

Szivató csere (automata) után is nehezen indul a robogó, miért?

Figyelt kérdés

Adott egy robogó, az automata szivató megadta megát, így kicseréltem. (hidegen szinte lehetetlen volt beindítani, főleg 15 fok alatt). Tehát miután kicseréltem hagytam állni 1 órát, ráindítottam felpörgött majd leesett annyira a fordulatszám hogy majdnem megállt, aztán hirtelen erőre kapott és szép alapjárat lett.


Hagytam állni reggelig (elég hűvös volt), beindult de nem tartotta meg az alapjáratot így leállt (ha húztam neki gázt akkor szépen megtartotta).


Ismét hagytam állni (melegedett a levegő), majd megint ráindítottam beindult, és meg is maradt az alapjárat.


Elkönyveltem, hogy fél siker mert már legalább hidegben sikerül beindítani.


De sajnos még mindig van problémám, ha járok vele és leállítom, majd hagyom állni pár percet nem akar indulni csak gázhúzásra.


Valaki aki ért hozzá tudna segíteni, hogy mégis mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a segítségeket.



2013. máj. 29. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul van beállítva a karburátor. Az alapjárati benzin/levegő keverékarány csavarral kezdeném.
2013. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mit állítsak rajta? Több levegő vagy kevesebb? Esetleg magasabb alapjárat?
2013. máj. 29. 21:21
 3/3 anonim válasza:
Ajánlok a figyelmedbe egy kompressziómérést,ha 7 alatt van még egy hengerfúrást is ;)
2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!